Mady Dans Kursları

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Maltepe, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Oryantal, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Önerilen Firmalar

Düğün ve Dans
24 5 50

Kadıköy

Düğün ve Dans

400-600 TL

Hakkında

Düğünlerinizde hayal ettiğiniz gibi dans etmek ve tüm davetlilerinizi etkilemek isterseniz sizleri Mady Dans Kursu’na davet ediyoruz! Tekrarı olmayan bu özel günü dilediğiniz gibi yaşamayı hak ediyorsunuz.

Kendimizden ve imkanlarımızdan kısaca bahsetmek gerekirse;

1996 yılında girdiğimiz bu sektörde dansın büyüsünü herkesle buluşturabilmek ve hak ettiği konuma gelmesini sağlamak gibi misyonlar edindik. Başta çocuk ve gençlerin bu yolda öncü olmalarını istiyor, her mutlu anda dansın başrolde olmasını istiyoruz. Bu yüzden düğün dansınız için de çiftlerimizin yanında oluyoruz.

Çiftlerimize düğün öncesi dans eğitimleri için 7 farklı şubede hizmet veriyoruz. Maltepe başta olmak üzere Tuzla, Kurtköy, Sancaktepe ,Üsküdar Ümraniye,Bilecik ve izmir ’deki noktalarımızda istediğiniz tarza ve istediğiniz müziğe uygun danslar belirleyebilirsiniz. Ortalama 3 ya da 4 ders ile gerekli eğitimi veriyor, sizi düğününüz için hazır hale getiriyoruz.

Dans eğitimlerini isterseniz tekli olarak isterseniz de gruplar ile alabiliyorsunuz. Gruplar yaş aralığına göre belirleniyor. Her yaş grubuna ise özel eğitimler veriliyor.

Bünyemizde bulunan profesyonel eğitmenlerimiz ister salon danslarını isterseniz de farklı pek çok yöre dansını eksiksiz bir şekilde öğretiyorlar. Düğününüzde nasıl bir dans ortaya koymak istediğinizi bilmiyorsanız, sakın kaygılanmayın! Düğünün hangi şehirde olacağı, düğününü konsepti ve nasıl bir dans istediğiniz gibi detayları öğrenen eğitmenlerimiz sizin için çeşitli önerilerde de bulunabiliyorlar. Uzun yıllardır dansın içinde olmaları profesyonelliklerini, eğitimci ruhlu olmaları ise bu eğitimi rahat, keyifli ve kolay bir şekilde vermelerini sağlıyor. Kendinizi özgür hissedecek, her derse mutlulukla gelmek isteyeceksiniz.

Tango, cha cha, vals ve salsa gibi salon danslarının yanı sıra düğünlerde sıklıkla tercih edilen zeybek ve harmandalı için de eğitimlerimiz bulunuyor. Bunun yanı sıra talebinize göre özel bir koreografi de hazırlayabiliyoruz.

Eğer daha fazla bilgi almak ve Mady Dans Kursu fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurmanız ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanmanız yeterli olacaktır. Sevdiklerinizin hayran bakışları arasında eşinizle göz kamaştıran bir dans gösterisine imza atmak Mady Dans Kursu ile hiç bu kadar kolay olmamıştı!

İletişim

Yusuf Gül

Fatih Bektaş

  • Adres: Bağlarbaşı Mah. Kumru Sk. Evran İş Merkezi No: 18 Kat: 2 Maltepe / İstanbul

Mady Dans Kursları Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!