Dans Kursları İstanbul

Mady Dans Kursları

 • Min. Fiyat
  1.500-2.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Mady Dans Kursları Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-2.000 TL

Mady Dans Kursları Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Kurs Süresi
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Hayır
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Mady Dans Kursları Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Oryantal, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek

Mady Dans Kursları Hakkında

Düğünlerinizde hayal ettiğiniz gibi dans etmek ve tüm davetlilerinizi etkilemek isterseniz sizleri Mady Dans Kursu’na davet ediyoruz! Tekrarı olmayan bu özel günü dilediğiniz gibi yaşamayı hak ediyorsunuz.

Kendimizden ve imkanlarımızdan kısaca bahsetmek gerekirse;

1996 yılında girdiğimiz bu sektörde dansın büyüsünü herkesle buluşturabilmek ve hak ettiği konuma gelmesini sağlamak gibi misyonlar edindik. Başta çocuk ve gençlerin bu yolda öncü olmalarını istiyor, her mutlu anda dansın başrolde olmasını istiyoruz. Bu yüzden düğün dansınız için de çiftlerimizin yanında oluyoruz.

Çiftlerimize düğün öncesi dans eğitimleri için 7 farklı şubede hizmet veriyoruz. Maltepe başta olmak üzere Tuzla, Kurtköy, Sancaktepe ,Üsküdar Ümraniye,Bilecik ve izmir ’deki noktalarımızda istediğiniz tarza ve istediğiniz müziğe uygun danslar belirleyebilirsiniz. Ortalama 3 ya da 4 ders ile gerekli eğitimi veriyor, sizi düğününüz için hazır hale getiriyoruz.

Dans eğitimlerini isterseniz tekli olarak isterseniz de gruplar ile alabiliyorsunuz. Gruplar yaş aralığına göre belirleniyor. Her yaş grubuna ise özel eğitimler veriliyor.

Bünyemizde bulunan profesyonel eğitmenlerimiz ister salon danslarını isterseniz de farklı pek çok yöre dansını eksiksiz bir şekilde öğretiyorlar. Düğününüzde nasıl bir dans ortaya koymak istediğinizi bilmiyorsanız, sakın kaygılanmayın! Düğünün hangi şehirde olacağı, düğününü konsepti ve nasıl bir dans istediğiniz gibi detayları öğrenen eğitmenlerimiz sizin için çeşitli önerilerde de bulunabiliyorlar. Uzun yıllardır dansın içinde olmaları profesyonelliklerini, eğitimci ruhlu olmaları ise bu eğitimi rahat, keyifli ve kolay bir şekilde vermelerini sağlıyor. Kendinizi özgür hissedecek, her derse mutlulukla gelmek isteyeceksiniz.

Tango, cha cha, vals ve salsa gibi salon danslarının yanı sıra düğünlerde sıklıkla tercih edilen zeybek ve harmandalı için de eğitimlerimiz bulunuyor. Bunun yanı sıra talebinize göre özel bir koreografi de hazırlayabiliyoruz.

Eğer daha fazla bilgi almak ve Mady Dans Kursu fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurmanız ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanmanız yeterli olacaktır. Sevdiklerinizin hayran bakışları arasında eşinizle göz kamaştıran bir dans gösterisine imza atmak Mady Dans Kursu ile hiç bu kadar kolay olmamıştı!

İletişim

 • Adres:

  Bağlarbaşı Mah. Kumru Sk. Evran İş Merkezi No: 18 Kat: 2 Maltepe / İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Mady Dans Kursları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.