İstanbul Lindy Hoppers

E-posta Gönder

  • Beyoğlu, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İstanbul Lindy Hoppers Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
500-750 TL

İstanbul Lindy Hoppers Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

İstanbul Lindy Hoppers Sık Sorulan Sorular

Dans Türleri

Çifte özel koreografi, Swing

İstanbul Lindy Hoppers Hakkında

Lindy hop dansını İstanbul'a getirmiş ilk dans topluluğu olduğumuz için İstanbul Lindy Hoppers ailesi olarak oldukça gururlu ve mutluyuz. Siz de düğününüzde muhteşem bir swing dans gösterisine imza atmak isterseniz, bizimle çalışabilirsiniz.

İstanbul Lindy Hoppers olarak bugüne kadar özel davetlerin yanı sıra çok sayıda konser, etkinlik ve festivalde izleyicilere dans gösterisi yapmayı başardık. 1920’ler ve 30’ların swing dans kültürünü en iyi şekilde çalışmalarımızda yansıtıyoruz. Günümüzde gittikçe popülerleşen electroswing müziği bizim de çalışmalarımızı artırmamızı sağladı. Bu nedenle son zamanlarda çok sayıda konser ve partilerinde aranan bir topluluğuz. Sizi eğittiğimiz dansımız caz müziği ile harmanlanan bir tür. Doğuşu Harlem ve New York'a dayanan bu dans aslında birçok farklı dansın karışımı. Temel olarak caz, tap, breakaway ve charleston danslarından esinleniyor. Kısacası jive, boogie woogie ve akrobatik rock and rollun öncüsü bir tür diyebiliriz.

İstanbul Beyoğlu dans kursları arasında farklı tarzımızla dikkat çekiyoruz. Düğününüzde sıradan ve klişe bir ilk dans yerinize eğlenceli bir şey düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Taksim-Gümüşsuyu, Beşiktaş, Kadıköy stüdyolarımızda özel dersler ve grup dersleri açıyoruz. Lindy hop, solo caz ve tap dansını yaymayı amaçlıyoruz. Bu dansların keyfini herkese göstermek istiyoruz. Stüdyo olarak dünyanın en iyi dans festivallerine katılıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda yarışmada ülkemizi temsil ettik ve çeşitli başarılar kazanmayı başardık. Bünyemizde ulusal ve uluslararası eğitmenlerimiz bulunuyor. İstanbul Lindy Hoppers olarak aynı zamanda Crossover İstanbul, Lindy Hop & Solo Caz Dans Festivali’ni düzenlemekte olup her sene birbirinden farklı dünyaca ünlü eğitmenleri ve dansçıları ülkemizde ağırlıyoruz.

Siz de düğününüzün eğlenceli görüntülere sahne olmasını istiyorsanız lindy hop dans kursu İstanbul arayışını burada sonlandırabilir ve sayfada yer alan iletişim kanallarını kullanarak bize en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Ömer Avni Mahallesi Gümüşsuyu Beyoğlu İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.