İstanbul Lindy Hoppers

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Çifte özel koreografi, Swing

Önerilen Firmalar

Dans Point
14 9 33

Bakırköy

Dans Point

600-800 TL
Akademi Z Dans Kursu
1

Bakırköy

Akademi Z Dans Kursu

400 TL'den az
Fabrika Dans
3 13

Beşiktaş

Fabrika Dans

400-600 TL

Hakkında

Lindy hop dansını İstanbul'a getirmiş ilk dans topluluğu olduğumuz için İstanbul Lindy Hoppers ailesi olarak oldukça gururlu ve mutluyuz. Siz de düğününüzde muhteşem bir swing dans gösterisine imza atmak isterseniz, bizimle çalışabilirsiniz.

İstanbul Lindy Hoppers olarak bugüne kadar özel davetlerin yanı sıra çok sayıda konser, etkinlik ve festivalde izleyicilere dans gösterisi yapmayı başardık. 1920’ler ve 30’ların swing dans kültürünü en iyi şekilde çalışmalarımızda yansıtıyoruz. Günümüzde gittikçe popülerleşen electroswing müziği bizim de çalışmalarımızı artırmamızı sağladı. Bu nedenle son zamanlarda çok sayıda konser ve partilerinde aranan bir topluluğuz. Sizi eğittiğimiz dansımız caz müziği ile harmanlanan bir tür. Doğuşu Harlem ve New York'a dayanan bu dans aslında birçok farklı dansın karışımı. Temel olarak caz, tap, breakaway ve charleston danslarından esinleniyor. Kısacası jive, boogie woogie ve akrobatik rock and rollun öncüsü bir tür diyebiliriz.

İstanbul Beyoğlu dans kursları arasında farklı tarzımızla dikkat çekiyoruz. Düğününüzde sıradan ve klişe bir ilk dans yerinize eğlenceli bir şey düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz. Taksim-Gümüşsuyu, Beşiktaş, Kadıköy stüdyolarımızda özel dersler ve grup dersleri açıyoruz. Lindy hop, solo caz ve tap dansını yaymayı amaçlıyoruz. Bu dansların keyfini herkese göstermek istiyoruz. Stüdyo olarak dünyanın en iyi dans festivallerine katılıyoruz. Bugüne kadar çok sayıda yarışmada ülkemizi temsil ettik ve çeşitli başarılar kazanmayı başardık. Bünyemizde ulusal ve uluslararası eğitmenlerimiz bulunuyor. İstanbul Lindy Hoppers olarak aynı zamanda Crossover İstanbul, Lindy Hop & Solo Caz Dans Festivali’ni düzenlemekte olup her sene birbirinden farklı dünyaca ünlü eğitmenleri ve dansçıları ülkemizde ağırlıyoruz.

Siz de düğününüzün eğlenceli görüntülere sahne olmasını istiyorsanız lindy hop dans kursu İstanbul arayışını burada sonlandırabilir ve sayfada yer alan iletişim kanallarını kullanarak bize en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İletişim

İstanbul Lindy Hoppers

  • Adres: Ömer Avni Mahallesi Gümüşsuyu Beyoğlu İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!