Hayatın Ritmi

E-posta Gönder

Hayatın Ritmi

Dans Kursları

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Tango Turkey

TangoTurkey kurulduğu 1999 yılından beri İstanbul'da Arjantin Tangosunun ve...

İstanbul

Galeri Basar

Tango, vals, cha chai zumba, salsa gibi çok çeşitli modern dansların eğitim...

İstanbul

alla leontyeva

Okul gösterileri, tiyatro gösterileri özel organizasyon gösterileri gibi ço...

Hakkında

Hayatın Ritmi dans okulu ile kişiler istedikleri yörelere ait dansları, modern dansları öğrenebilmektedirler. Yer alan eğitimciler herkese istedikleri özelliklerde olan dansların eğitimlerini vermektedir. Sizlerde burada istediğiniz müzikler eşliğinde hayallerinizde yer alan dansların figürlerini öğrenebilirsiniz. Her çift düğünlerinde istedikleri ve hayal ettikleri gibi dans etmek ister. Burada düğün öncesi çiftlere verilen özel dans eğitimleri ile herkes hayallerinde yer aldığı gibi danslarını edebilmektedirler. Tango, vals, cha cha, salsa, zumba gibi çok çeşitli dansların eğitimleri burada verilmektedir. Sizlerde iletişime geçerek istediğiniz türlerdeki dans eğitimlerini alabilir ve hayallerinizdeki gibi dans edebilirsiniz. Modern danslar kişilere özel olarak öğretebilmektedir. Bunların yanında çeşitli gruplar mevcuttur. Bu gruplar ile eğitim alabilirsiniz.

İletişim

Tugce Akkus

  • Adres: Istanbul taksim AtaşehirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.