Dans Kursları İstanbul

Ewet Dans Kursu

Ewet Dans Kursu

Ewet Dans Kursu Hakkında

Ewet Dans Kursu, düğün dansı kursu İstanbul Avrupa Yakası kurs merkezleri arasında tecrübeli ekibi, sıcak, samimi ama bir o kadar da profesyonel tutumu ile öne çıkıyor. Çiftlerimizi en özel günlerine en iyi şekilde hazırlıyor, dans eğitimi sonunda öğrenme garantisi veriyoruz! Düğün gününüzü taçlandıracak unutulmaz bir ilk dans artık hayal değil. Romantik çift danslarından yöresel danslara aklınızdaki düğün konseptine göre eğitimlerimiz şekilleniyor.

Deneyim
Birbirinden farklı dans türlerinde uzman ekibimiz 10 yılı aşkın tecrübesiyle hizmetinizde. Eğitmenlerimiz uzmanlığında sizler için en etkili öğrenim yöntemlerini uyguluyoruz. Çiftlerimizin yoğun düğün hazırlıkları içinde olduğu bu dönemde, profesyonel ekibimiz yükünüzü azaltıyor, düğün danslarınızı istekleriniz doğrultusunda kusursuz bir biçimde planlıyoruz. Mekanımızda, keyifli bir eğitim süreci geçirmenizi amaçlıyoruz. Ewet Dans Kursu çiftlerimize düğün öncesi romantik ve eşsiz bir deneyim vadediyor.

Hizmetler/Kategoriye Özel
Derslerimiz 250 metrekarelik okulumuzda gerçekleşiyor. İstanbul düğün dansı kursu denilince özel ışıklandırma sistemlerimiz ile fark yaratıyoruz. Işıklar altında çiftlerimiz adeta sahnedeymiş gibi hissediyor. Bu sayede düğün gününüzde telaş yaşamıyor, sevdiklerinizle keyifli bir davet geçiriyorsunuz. Derslerimiz bire bir ilerliyor, eğitmenlerimiz çiftlerimizle özel olarak ilgileniyor. Eğitimlerimizin uzaması halinde çiftlerimizden ekstra hiçbir ücret talep etmiyoruz. Dersler sayesinde çiftlerimiz uyumlu dans etmeyi öğrenirken yakınlaşıyor, düğün gününe doğru birbirine vakit ayırabiliyor.

Düğünlere özel 3 farklı eğitim seçeneğimiz mevcut. 2 saatlik temel eğitimlerimizde çiftlerimiz temel hareketleri, sahnede nasıl durulacağını, dans tutuşlarını, ritimle dans etmeyi ve başlangıç figürlerini öğreniyor. 4 saatlik orta seviye eğitimlerimizde ise temel eğitime ek olarak koreografi üzerine çalışıyoruz. Çift dansı veya zeybek türlerinden birini bu 4 saatlik sürede öğreniyorsunuz. 6 saatlik ileri seviye eğitimlerimiz ise temel ve orta eğitimlerin yanında, ilk dans ve Yörük Ali zeybeğine odaklanıyor.

İşletmemiz, düğün dansı kursu Beylikdüzü denilince detaycı ama bir o kadar da pratik eğitimleriyle akıllara geliyor. Çiftlerimizin seçtiği pakete göre düğününüzden 2 ila 6 hafta önce eğitimlere başlamanızı tavsiye ediyoruz. Ewet Dans Kursu ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat almak için yukarıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Düğün gününüzde gönlünüzce eğlenin!

Ewet Dans Kursu Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Ewet Dans Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Asena & Deniz

Düğün Tarihi: 20.04.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Hocamızın emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz, biz çok memnun kaldık.

Esma & Abdullah

Düğün Tarihi: 03.03.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok sıcak bir ortam oldukça profesyonel öğretmenler sizinle empati kurmakta ve isteğinize yanıt vermekte oldukça başarılı biz çok memnun kaldık sevgiler Haçik ve Ömer Hocam❤️

Nesrin & Mesut

Düğün Tarihi: 10.02.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 4,0

Eşimle çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim hocamız Hacik teşekkür ederiz.

Ayşe & Fatih

Düğün Tarihi: 03.02.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Alanında uzman ve deneyimli bir eğitmen kadrosu var. Biz Haçik Hoca ile çalıştık ve hem ders almaya başlamadan, hem ders sırasındaki tavrı ve tecrübesi çok hoşumuza gitti. Dersin ilk dakikasından son dakikasına kadar kendimizi emin ellerde hissettik.

Beyza & Egemen

Düğün Tarihi: 01.02.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Düğün heyecanında elimiz ayağımız birbirimize dolaşırken çok güzel bir parça ile dans etmemizi sağladığınız için teşekkür ederiz 😇

Filiz & Anıl

Düğün Tarihi: 10.01.2024

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Biz eşimle çok memnun kaldık ders almak isteyen bütün çiftlere öneririm özelliklede Haçik hocamıza sonsuz teşekkürler

Çiğdem & Murat

Düğün Tarihi: 17.05.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Eşimle ilk dans koreografimizi hocamızdan öğrendik çok güzeldi ve çok başarılı bir koreografi oldu hepsi Ewet Dans Okulu ve Haçik Hocamızın sayesinde iyi ki varlar 😍

Seda & Engin

Düğün Tarihi: 27.08.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Bilgili ve deneyimli hocamız sayesinde kolaylıkla hem öğrendik hem de çok eğlendik. Düğün dansımızın koreografisi mükemmel oldu. Ewet Dans Kursu kaliteli ve profesyonel ekibine çok teşekkür ederim.

Semra & Ramazan

Düğün Tarihi: 21.07.2023

Eşimle düğünümüzde ilk dans için Haçik Hoca ile çalıştık. Hocamızın ilk dersin ilk dakikasından, son dersin son dakikasına kadar sergilemiş olduğu tavır , gösterdiği anlayış ve harikulade öğretim tekniği ile derslerin nasıl geçtiğini anlamadık bile . Ortaya çıkan koreografi mükemmeldi . Her şey... devam 

Servet & Mehmet

Düğün Tarihi: 15.04.2023

Halil hocadan hem ilk dans hem de zeybek dersleri aldık, az vaktimiz olmasına rağmen söylediğinden de az sürede tüm figürleri bize öğretti. Aynı zamanda seçtiğimiz şarkıya çok uygun bir kareografi çıkardı. Gerçekten oldukça profesyonel, pozitif ve enerji dolu iyi ki kendisi ile bu süreçte... devam 

Esin & İbrahim

Düğün Tarihi: 14.04.2023

Düğünümüz için almış olduğumuz vals ve harmandalı dans derslerini bu kadar hızlı ve ayrıntılı bizlere öğreten Haçik beye çok teşekkür ederiz. Hem çok iyi bir eğitmen hem de çok sabırlı Çok teşekkür ederiz.
Esin & İbrahim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.