Ewet Dans Kursu

Mesaj Gönder

0212 963 03 98

E-posta Gönder

 • Beylikdüzü, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Ewet Dans Kursu
  Firma Yetkilisi

  Derslerimiz 250 Mt2 okulumuzda, 10 seneyi aşkın tecrübeye sahip eğitmenlerimiz... devamı 

Ewet Dans Kursu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
500-750 TL

Ewet Dans Kursu Genel Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta

Ewet Dans Kursu Özellikler

Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Ewet Dans Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Oryantal, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Doğu yöresi oyun havaları, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları

Ewet Dans Kursu Hakkında

Ewet Dans Kursu, düğün dansı kursu İstanbul Avrupa Yakası kurs merkezleri arasında tecrübeli ekibi, sıcak, samimi ama bir o kadar da profesyonel tutumu ile öne çıkıyor. Çiftlerimizi en özel günlerine en iyi şekilde hazırlıyor, dans eğitimi sonunda öğrenme garantisi veriyoruz! Düğün gününüzü taçlandıracak unutulmaz bir ilk dans artık hayal değil. Romantik çift danslarından yöresel danslara aklınızdaki düğün konseptine göre eğitimlerimiz şekilleniyor.

Deneyim
Birbirinden farklı dans türlerinde uzman ekibimiz 10 yılı aşkın tecrübesiyle hizmetinizde. Eğitmenlerimiz uzmanlığında sizler için en etkili öğrenim yöntemlerini uyguluyoruz. Çiftlerimizin yoğun düğün hazırlıkları içinde olduğu bu dönemde, profesyonel ekibimiz yükünüzü azaltıyor, düğün danslarınızı istekleriniz doğrultusunda kusursuz bir biçimde planlıyoruz. Mekanımızda, keyifli bir eğitim süreci geçirmenizi amaçlıyoruz. Ewet Dans Kursu çiftlerimize düğün öncesi romantik ve eşsiz bir deneyim vadediyor.

Hizmetler/Kategoriye Özel
Derslerimiz 250 metrekarelik okulumuzda gerçekleşiyor. İstanbul düğün dansı kursu denilince özel ışıklandırma sistemlerimiz ile fark yaratıyoruz. Işıklar altında çiftlerimiz adeta sahnedeymiş gibi hissediyor. Bu sayede düğün gününüzde telaş yaşamıyor, sevdiklerinizle keyifli bir davet geçiriyorsunuz. Derslerimiz bire bir ilerliyor, eğitmenlerimiz çiftlerimizle özel olarak ilgileniyor. Eğitimlerimizin uzaması halinde çiftlerimizden ekstra hiçbir ücret talep etmiyoruz. Dersler sayesinde çiftlerimiz uyumlu dans etmeyi öğrenirken yakınlaşıyor, düğün gününe doğru birbirine vakit ayırabiliyor.

Düğünlere özel 3 farklı eğitim seçeneğimiz mevcut. 2 saatlik temel eğitimlerimizde çiftlerimiz temel hareketleri, sahnede nasıl durulacağını, dans tutuşlarını, ritimle dans etmeyi ve başlangıç figürlerini öğreniyor. 4 saatlik orta seviye eğitimlerimizde ise temel eğitime ek olarak koreografi üzerine çalışıyoruz. Çift dansı veya zeybek türlerinden birini bu 4 saatlik sürede öğreniyorsunuz. 6 saatlik ileri seviye eğitimlerimiz ise temel ve orta eğitimlerin yanında, ilk dans ve Yörük Ali zeybeğine odaklanıyor.

İşletmemiz, düğün dansı kursu Beylikdüzü denilince detaycı ama bir o kadar da pratik eğitimleriyle akıllara geliyor. Çiftlerimizin seçtiği pakete göre düğününüzden 2 ila 6 hafta önce eğitimlere başlamanızı tavsiye ediyoruz. Ewet Dans Kursu ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat almak için yukarıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Düğün gününüzde gönlünüzce eğlenin!

İletişim

 • Telefon: 0212 963 03 98
 • Adres:

  Büyükşehir Mah. Atatürk Blv. White Corner AVM No:38A Kat:1 Beylikdüzü

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ewet Dans Kursu Yol Haritası

Ewet Dans Kursu Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Servet & Mehmet

Düğün Tarihi: 15.04.2023


Halil hocadan hem ilk dans hem de zeybek dersleri aldık, az vaktimiz olmasına rağmen söylediğinden de az sürede tüm figürleri bize öğretti. Aynı zamanda seçtiğimiz şarkıya çok uygun bir kareografi çıkardı. Gerçekten oldukça profesyonel, pozitif ve enerji dolu iyi ki kendisi ile bu süreçte... devamı 

Esin & İbrahim

Düğün Tarihi: 14.04.2023


Düğünümüz için almış olduğumuz vals ve harmandalı dans derslerini bu kadar hızlı ve ayrıntılı bizlere öğreten Haçik beye çok teşekkür ederiz. Hem çok iyi bir eğitmen hem de çok sabırlı Çok teşekkür ederiz.
Esin & İbrahim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.