Düğün Dansı Taksim

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Önerilen Firmalar

A Plus Dans Stüdyo
20 158

Şişli

A Plus Dans Stüdyo

400-600 TL
Fabrika Dans
2 16

Beşiktaş

Fabrika Dans

600-800 TL

Hakkında

Son, iki, üç, dört! Sevdiklerinizin hayran bakışları arasında herkesi şok edecek bir düğün dansına hazır mısınız? Düğün Dans Kursu Taksim’de çiftlere özel dakikalar yaşatmak için hazır!

Küçük yaştan itibaren dansa meraklı, alanında uzman, sıcakkanlı ve profesyonel eğitmenlerimiz ile sizlere en iyi dans eğitimini vermeyi amaçlıyoruz. Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden itibaren amacımız sadece dans etmenizi sağlamak değil. Bu derslere gelirken keyif almanızı ve güzel dakikalar yaşamanızı sağlamak! Bunun sizin için bir zahmet olmasını istemiyor, derslerinize koşarak gelmenizi istiyoruz. Bu yüzden de bizimle geçireceğiniz zamanları en iyi şekilde geçirmeniz için derslerimizi eğlenceli hale getiriyoruz. Bu özelliğimiz ile de İstanbul düğün dans kursları arasından ayrılıyoruz.

Aklınıza gelen her dans türünü düğününüz için tercih edebiliyorsunuz. Dilerseniz yöre oyunlarımızdan zeybek, harmandalı ya da Ankara havasını, dilerseniz de Latin danslarının hepsini eksiksiz bir şekilde öğretiyoruz. Maksimum 6 dersin sonunda güzel bir koreografiye sahip oluyor ve sevdiklerinize görsel bir şov sunacak yetkinliğe gelebiliyorsunuz. Derslerin en başında tavır, temel adımlar ve yürüyüşü öğretiyoruz. Sonrasında ise dans figürlerine geçiyoruz. Derslerin sonlarına doğru ise öğrendiğiniz tüm bu bilgileri koreografiye yediriyor ve dansınızı tamamlıyoruz. Çiftlerimize iyi bir haberimiz var! Son provanızı gelinlik ve damatlığınızla yapma imkânı tanıyoruz. Bu da düğün dansınızda herhangi bir aksaklık ya da sorun yaşama ihtimalinizi en aza indiriyor. Sizlerin bu dakikaları en iyi şekilde yaşamanız bizim için çok önemli. Bu yüzden gerekli hassasiyeti ve özeni göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Siz de düğününüz için istediğiniz dansı seçmek ve seçtiğiniz bu dansı kalitenin ve profesyonelliğin hâkim olduğu bir dans kursunda öğrenmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Öngün Güner

Sefa Şahin

  • Adres: Beyoğlu

Düğün Dansı Taksim Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!