Dansyeri Dans Kursu

Dansyeri

0212 963 0297

E-posta Gönder

 • Bakırköy, İstanbul. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Dansyeri Dans Kursu
  Firma Sahibi

  Dansyeri dans kursu 10 yılı aşkın süredir hem grup dans dersleri hem de özel... devamı 

Dansyeri Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400 TL'den az

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel)
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Dansyeri Özellikler

 • Mekanda Prova

Dansyeri Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Akdeniz oyun havaları

Dansyeri Hakkında

Dansyeri, çiftlerin mutluluğunu kusursuz bir dans performansıyla ifade etme isteğine cevap olmak için kuruldu. 15 yılı aşkın dans kursu deneyimine sahip Dansyeri ailesi elinizden tutuyor ve deneyiminiz olsun olmasın sizi kısa sürede heyecanınızı atıp özgüvenle sahneye çıkabileceğiniz noktaya taşıyor. Giriş dansınız için eşli dans dallarımıza göz atabilir, düğününüzün ilerleyen saatleri içinse oyun havası gibi seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Deneyim
Dansyeri, İstanbul’da Beşiktaş, Beylikdüzü ve Bakırköy’de olmak üzere üç farklı konumda hizmet veriyor. Böylece pek çok çiftle birlikte çalışma imkanı buluyoruz. 15 yıldır dans kursu hizmeti veriyor ve her biri farklı bir dans alanında uzmanlığa sahip eğitmenlerimizle mutlu günlerinize sizi hazırlıyoruz. Eşli ve bireysel pek çok dans türünde kaliteli eğitim alabileceğiniz Dans Yeri Beylikdüzü, Beşiktaş ve Bakırköy ailesi sizinle birlikte büyüyor.

Hizmetler
Dansyeri’nde eşli veya bireysel danslar öğrenebilir, dans dalınıza göre dersleri özel ders veya grup dersi şeklinde alabilirsiniz. Düğün giriş dansı için çok tercih edilen eşli danslar için size pek çok seçenek sunuyoruz. Dansınızda çalmasını istediğiniz şarkılar, düğününüzde giymeyi düşündüğünüz giysiler gibi pek çok parametreyi göz önünde bulundurarak size özel koreografiler oluşturabiliriz. Vals, tango, salsa, bachata, rumba ve cha cha gibi eşli danslar pek çok çiftin tercihi oluyor.

Düğününüz ilerledikçe oyun havalarıyla da eğlenmeyi planlıyor ve bu konuda hazırlıklı olmak istiyorsanız halay, horon, çiftetelli, erik dalı, reyhani, Roman havası gibi Türkiye’nin pek çok yöresinden gelen oyun havasını tüm incelikleriyle düğün dansı kursu Bakırköy firmaları arasında yer alan Dansyeri’nde öğrenebilirsiniz. Belki de tüm misafirlerinizin hayranlıkla izleyeceği bir zeybek performansı sunmak istiyorsunuz. Kursumuzda bu konuda da size yardımcı oluyor, eşli ya da tek oynanan koreografileri tercihinize göre öğretiyoruz.

Dansyeri’yle sevdiklerinizi şaşırtın! Tamamen size özel koreografilerle becerilerinizi sergileyeceğiniz ve ileriki hayatınız için gülümseten anılar yaratacağınız dans performansları, düğününüzün en çok hatırlanan anlarından olacak. Hazırsanız siz de hemen aşağıdaki telefonumuzu tuşlayabilir ya da diğer iletişim yollarımızdan bize ulaşabilir, ayrıca yandaki fiyat teklifi formunu doldurup göndererek Dansyeri kurs fiyatları gibi bilgilere erişebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.