Dans Keyfi Ataşehir

E-posta Gönder

Dans Keyfi Ataşehir

Dans Keyfi Ataşehir Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400 TL'den az

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel)
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Dans Keyfi Ataşehir Özellikler

 • Mekanda Prova

Dans Keyfi Ataşehir Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Dans Keyfi Ataşehir Hakkında

Düğün gününüzün dikkat çeken elbette çok sayıda detayı oluyor. Gelinlik ve damatlıkla misafirlerinizin karşınıza çıkıp eğlencenizi başlattığınız ilk dansın ise apayrı bir yeri olduğunun farkındayız. Her şeyin kusursuz olmasını istediğiniz ve büyük özen gösterdiğiniz düğün gününüzün sıradan bir başlangıcı hak etmediğini düşünüyorsanız sizi Danskeyfi Ataşehir’de bekliyoruz.

Eşinizle yapacağınız hayatınızın belki de en unutulmaz ânlarından biri olan dansınız için planlı ve programlı bir çalışma eşliğinde harika koreografiler ortaya çıkarıyoruz. Kurucumuz Ulaş Ata’nın eğitmenliğinde dans akademimiz 1998 yılında hizmet hayatına atılıyor. 1998 yılından bugüne binlerce öğrence, sayısız eğitmen yetiştiren Danskeyfi Dans Akademileri olarak 2012 yılında Guinness Rekorlar kitabına girmiş ve başarımızı cümle aleme göstermiş bulunuyoruz. Hala ilk heyecanımızla dans ettiğimizi de bilmenizi isteriz. Profesyonel ve dinamik kadromuzla pek çok güzel çalışmaya imza attığımız stüdyomuzda mutluluğuna ortak olacağımız bir sonraki çift belki de sizsiniz. 20 yılı aşkın tecrübemizle zaman kaybetmeden kendinizi stüdyomuzun içerisine atabilirsiniz.

Yetişkin ve çocuklara yönelik farklı sınıflarımız içerisinde her türlü dans eğitimi veriyoruz. Daha önce hiç dans etmediyseniz ve dans öğrenmek konusunda kararsızlık yaşıyorsanız Danskeyfi’ne gelerek derslerimizi izleyebilir, eğitmenlerimizle tanışabilirsiniz. Sadece kapımızdan içeri giren kişilerle çalışmıyoruz aynı zamanda 1999 yılından beri kurumsal eğitimlerde veriyoruz. Üniversite, şirket ve resmi kurumları da dansla tanıştırıyoruz.

Kolay ulaşılabilir konumumuzla Ataşehir’in merkezinde bulunuyoruz. 600 metrekarelik bir alanda otopark sorunu yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Dinlenme alanı, kafe, kadın ve erkek giyinme odalarımız, son teknoloji iklimlendirme sistemlerimiz ve 28 metre uzunluğunda eşsiz güzelliğe sahip terasımızla sizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Danskeyfi Dans Akademileri Ataşehir’e ulaşmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan telefon numarası, mail ve iletişim formu kanallarıyla bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.