caner yilmaz

E-posta Gönder

caner yilmaz

Dans Kursları

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Tango Turkey

TangoTurkey kurulduğu 1999 yılından beri İstanbul'da Arjantin Tangosunun ve...

İstanbul

Galeri Basar

Tango, vals, cha chai zumba, salsa gibi çok çeşitli modern dansların eğitim...

İstanbul

alla leontyeva

Okul gösterileri, tiyatro gösterileri özel organizasyon gösterileri gibi ço...

Hakkında

Caner Yılmaz ile hayallerinizde yer alan dansların eğitimlerini alabilirsiniz. Çok çeşitli modern dans eğitimleri ile kişilere istedikleri müzik eşliğinde dans figürleri öğretilmektedir. Çiftlere düğün öncesi ve diğer organizasyonlar öncesinden dans dersleri verilmektedir. En güzel ve en özel günlerinizde istediğiniz gibi dans edebilmek için iletişime geçebilir, istediğiniz türlerde dans eğitimlerini alabilirsiniz. Düğünler, törenler, organizasyonlar için gerekli olan dans gösterilerini ekipler düzenlemektedir. Bunun yanında gruplara da organizasyonlar için dans gösterileri öğretilmektedir. Müşteriler özel hizmetler verilmektedir. Bu şekilde kişiler istedikleri saatlerde ve istedikleri mekanlarda istedikleri müzik eşliğinde dans eğitimlerini alabileceklerdir. Sizlerde yer alan eğitimlerden yararlanmak ve modern dans figürlerine sahip olmak için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Caner Yilmaz

  • Adres: BesiktasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.