Burçin Orhon ve Dans*

Burçin Orhon ve Dans
O en özel gün... En güzel olmasını, sizin ve sevdiklerinizin aklında hep bir rüya gibi kalmasını istediğiniz düğün gününüz yaklaşıyor. Peki siz bu yolda ilk adımınızı nasıl atacaksınız?

Düğününüzde yapacağınız o ilk dansın, hep akıllarda kalmasını ister misiniz? Evliliğinizin en güzel aksesuarı olacak düğün dansı için Burçin Orhon Akademi sizleri bekliyor!

Düğün tarihinize en az 1.5 ay kala toplam 4-5 dersten oluşacak bir çalışma ile, istediğiniz müzik ne olursa olsun, biz bu anı sizin için ölümsüzleştiriyoruz.

Sizi fazla zorlamadan, hatta eğlenerek öğrenebileceğiniz bu kareografi sadece size özel olacaktır. Heyecanınızı yenmeniz için son dersi düğününüzün yapılacağı mekanda yapıyoruz.

Kına geceniz için de, size ve arkadaşlarınıza özel kareografi düşünebilirsiniz. Ya da, düğününüzde evlilik teklifinizi mini bir skece dönüştürebilirsiniz. Bütün bu güzel anlarda yanınızdayız...

Mutlu bir geleceğe, en güzel ilk adımı siz atın...

Hizmet çeşitleri: Salsa, cha cha, sirtaki, halk dansları, bale, dansla zayıflama programları, clinic pilates, masaj, yüzme spor, spa, pilates.


Kına
- 5 bayan dansçı çiftetelli Roman, istenilirse ek kına alayı.

Düğün
- 5 bayan dansçı ya da 3 bayan 3 erkek ekip yörelerine ait dans gösterisi ya da isteklerine göre.

Nişan
- 5 bayan dansçı ya da 3 bayan 3 erkek ekip yörelerine göre dans gösterisi oryantal, Roman gösterisi

Burçin Orhon’la Düğün Dansı;

- Çiftle birebir özel ders yapılır.
- Şarkı seçimi yapılıyor .
- Burçin Orhon şarkı üzerine kareografi yazıyor ve derslere başlanıyor.
- 3 Ders yapılıyor.

Dersler Burçin Orhon eğitmenliğinde gerçekleştirilir. 3 derste öğrenme garantisi verilmektedir.

Dans türleri; Vals, Latin, Sirtaki, Zeybek, Çiftetelli, Oryantal, davullar eşliğinde dans şovlar.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
D&H Dilara & Habip Düğün Tarihi: 26/09/2015

Dügümüzü unutulmaz kilan dansimizi ogrenirken Burçin Hanımla çalışmak bizim icin zevkti. Provalarda da dügünümüzde de inanilmaz eglendik. Herkes dansimiza ve bize hayran kaldi. Çok özel ve çok zarif bir dansti. Bu süreci Burçin Hanimla gecirdigimiz icin cok sansliyiz. Burcin Hanim'a her sey icin tekrar tesekkur ediyorum. :)

S&E seyda & enis Düğün Tarihi: 22/08/2015

Çok memnun kaldım. Kendisine fotoğraflarıda göndereceğim zaten aldığımda. Çok güzel bir kareografi hazırladı bize. İlgilendi bizimle. Bize göre ayarladı vaktini hep. Teşekkür ederiyorum kendisine

A&Ö Aydan & Ömer Düğün Tarihi: 04/04/2015

Düğünümüzde herkesin aklında kalan tek şey DANSIMIZ ! Sanırım bu Burçin hanımın desteğini emeğini ilgi ve alakasını en güzel özetleyecek cümle. Kendisini tanıdığımı ve bu asla unutulmayacak bir dans bir anı bize armağan ettiği için çok çok teşekkür ediyoruz . Asla ve asla pişman olmayacaksınız . Tekrardan en mutlu günümüzü eşsiz kılan dansımız için kendisine çok teşekkür ediyorum.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Burçin Orhon ve Dans ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Burçin Orhon ve Dans hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap