Baila Tango

E-posta Gönder

Baila Tango

Dans Kursları

Kategori

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Önerilen Firmalar

A Plus Dans Stüdyo
20 158

Şişli

A Plus Dans Stüdyo

400-600 TL
Düğün Dansı Kursları Melih Altın
28 3 42

Kadıköy

Düğün Dansı Kursları Melih Altın

400 TL'den az
Erenköy Dans Akademi
5 8 34

Kadıköy

Erenköy Dans Akademi

400 TL'den az

Hakkında

Baila Tango, dünyanın önde gelen tango okulu olarak kendileriyle aynı tutkuyu paylaşan birçok yetenekli bireyi (çeşitli alanlarda çok başarılı profesyonelleri) bir araya getiriyor.

Baila Tango, Metin Yazır’ın liderliğinde dünyanın çeşitli kentlerinde tango toplulukları yarattı. Metin Yazır metodolojisni temel alan Baila Tango eğitmenleri özgün Bounes Aires tangosunu, uygun tarzda öğretir ve ilerlemesine katkıda bulunur.
Baila Tango, tangoyu iki bağımsız ve aktif olarak katılan arasında bir diyalog (erkeğin baskın olduğu fikrine karşı) olarak görür ve davet eden ve kabul eden konseptini izler. Bayanlara karşı yüksek saygı bu vizyonun temelini oluşturur.

Vizyonumuz; yaşı, vücut tipi ve geçmişi her ne olursa olsun herkesin dansedebileceğini içerir. Sahne dansçıları sanatlarını izleyicilere sunarken, tango geldiği yer olan insanlara aittir.

Baila Tango okulunun kurucusu Almanya’da 1992 yılında dans etmeye başladı. Gustavo Naveira, onun geliştirdiği öğretim vizyonunda büyük bir etki yarattı. MetinYazır 26 ülkede 91 şehirde eğitim ve performans sergilemiştir. Tango eğitimindeki benzersiz, eğlenceli, açıksözlü yaklaşımı onu dünyada en çok aranan eğitimcilerden biri yapmıştır. Partnerler arasındaki etkileşim ve hareket analizleriyle birleşmiş olan motive edici sunumu tüm dünyadaki tango dansçılarının hayranlığını kazanmıştır. Dansa başlamak ve tango toplulukları oluşturmak için ilham kaynağı olmuştur.

Baila Tango kimdir ?

Dünyaca ünlü tango dansçısı ve eğitmeni Metin Yazır'ın önderliğinde 1997 yılında New York'ta kurulmuş Amerika, Almanya, Kanada ve Türkiye'de pek çok şubesi ve eğitmeni olan Türkiye'nin ilk Arjantin Tango merkezidir. Yalnızca büyük şehirlerde değil Batman'dan Yozgat'a, Mardin'den Samsun'a kadar uzanarak Arjantin Tango yapılmasını sağlamış, dansın öncüsü köklü bir kurumdur.

Baila Tango eğitimlerinde tek bir felsefe benimsenmiştir; yaşınız, vücut şekliniz, mesleğiniz ne olursa olsun herkes dans edebilir! Amerika, Almanya, Kanada ve Türkiye'de pek çok şubesi olan, dünyada Arjantin Tango adına söz sahibi sayılı okullardan birisidir.

İletişim

Mihriban Erduran

  • Adres: İstiklal Caddesi Balo Sokak No:1 K:5 Beyoğlu İstanbul

Baila Tango Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!