atölyemiz

E-posta Gönder

atölyemiz

Dans Kursları

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Tango Turkey

TangoTurkey kurulduğu 1999 yılından beri İstanbul'da Arjantin Tangosunun ve...

İstanbul

Galeri Basar

Tango, vals, cha chai zumba, salsa gibi çok çeşitli modern dansların eğitim...

İstanbul

alla leontyeva

Okul gösterileri, tiyatro gösterileri özel organizasyon gösterileri gibi ço...

Hakkında

Modern dans eğitimleri, yöresel dans eğitimleri gibi her türlü dans eğitimleri Atölyemiz tarafından kişilere verilmektedir. Burada istediğiniz özelliklerde dans eğitimlerini uzman ekipler tarafınca alabilirsiniz. Kişilerin istedikleri müziklerle beraber dans eğitimleri gerçekleştirilmektedir. bu eğitimlerin yanında yer alan ekipler her türlü organizasyonlar için gerekli olan gösterileri sergilemektedirler. Düğünler için çiftlere gerekli olan dans eğitimleri verilmektedir. Düğün içerisinde diğer grupların yapacakları danslar konseptler ve diğer koreografiler burada öğretilmektedir. Okul gösterileri, mezuniyet törenleri, tiyatro gösterileri gibi durumlar için gruplara topluca eğitimler verilmektedir. Gruplar oluşturularak istenilen özelliklerde dans eğitimleri kişilere verilmektedir. Çiftlere özgü olan danslarda burada her türlü modern müzikler eşliğinde verilmektedir. iletişime geçerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İletişim

Sinem Bas

  • Adres: NişantaşıYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.