Dans Kursları İstanbul

Allegro Sahne

Allegro Sahne
  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Allegro Sahne Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Allegro Sahne Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Kurs Süresi
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Allegro Sahne Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Allegro Sahne Hakkında

Bir gülümsemeyle çıktık yola, ayrı fikirlerimiz olsa da aynı şeyleri sevdik bu hayatta.
Konuştuk birbirimizle, saatlerce gözlerimizin içine baktık, doymadık…
Kalan ömrümüzü birlikte geçirmeye karar verdik. Ve karşınızdayız!
Biz tüm samimiyetimizle, Evet dedik..!
Toplanıyoruz şimdi, bizim için en özel bu günde, sizler teşrif ettikçe daha da büyüyecek gülümsememiz. Daha büyüyecek bu gün yürekler… Mutluluğumuzla mutlu olduğunuz için minnettarız ve bu özel gecede size layık olmaya çalışacağız!

Bizim evlilik hikâyemiz böyle işte! Şimdi bu birikimi o günün tüm bakışları altında göz alıcı bir dansla süsleyeceğiz sizin için. Evet, siz o gün toplanan tüm sevdiklerinize layık, unutulmayacak bir dansla selamlayacaksınız herkesi. O unutulmaz anı yaşayacak ve yaşatacak bir taç olacak dansınız. Aşkla!
Biz Allegro Studio İstanbul olarak, Allegro Sahne adını verdiğimiz sanat atölyemizde, tarihi mekânların arasında bir doku oluşturmak istedik. Her yanı sanat kokan, kültür kokan bu stüdyo bir imalathane bizim için. Burada Dans ediyor, Tiyatro oyunlarımızı oynuyor, Müzik çalıyor, Heykel yapıyor ve Resimle boyuyoruz ellerimizi!
Siz de bu dokuda bulunmak ve burada o ilk dansınız için çalışmak isterseniz, sizlere Dans Hocamız Ece Müderrisoğlu’ndan bahsetmem gerekir…
O bildiğiniz, Anadolu Ateşi topluluğuyla yıllar boyu çalışıp, burada hem yoğun bir eğitim hem de büyük şovlarda yer aldı. Ardından Şaman Dans Tiyatrosu, Mir Sanat Topluluğu ekipleriyle de çalışmalarda bulunduktan sonra “Yarışmalıyım” kararını alarak, Latin Dansları kategorisinde İzmir İl 1. Si olarak Türkiye Şampiyonası’nda da 2. liği elde etmiştir. Bir yandan tiyatro ve sinema oyunculuğuna da devam eden Ece Müderrisoğlu, diğer yandan sahnelenmekte olan dans gösterilerinin de koreografilerini de hazırlamaktadır. Ece Müderrisoğlu, Işıklar Askeri Lisesi ve My Dream Dans gibi kurumlarda da ders vermeye devam etmektedir..!
Şimdi sıra sizin dansınızda…
Aşkınız daim olsun…

İletişim

  • Adres:

    Haseki Sultan Mah. Haseki Cad. No: 36/C Haseki / Fatih / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Allegro Sahne Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.