Akademi Z Dans Kursu

E-posta Gönder

0212 963 3781

1 yorum
Akademi Z Dans Kursu

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Bakırköy, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, Kafkas, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Akdeniz oyun havaları, Doğu yöresi oyun havaları, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları

Hakkında

Akademi Z olarak Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı özel bir bale ve müzik kursuyuz. Tecrübeli eğitmenlerimizle müzik ve dans sanatlarının hemen her alanında yer almaya çalışıyor, 7’den 70’e isteyen herkese bildiklerimizi öğretiyoruz. Profesyonel bir dans kursu olarak aynı zamanda düğün dansı kursları da veriyor, çiftlerin en mutlu anlarında yaşayacakları güzel bir anı yaratıyoruz.

MEFA Eğitim Organizasyon A.Ş. bünyesinde 5 yıllık bir ön çalışma neticesinde 2015 yılında kursumuzu kurduk. Bu alandaki 15 yılı aşan yönetim tecrübesi ile kendimizden emin bir şekilde eğitimlerimizi veriyoruz. Tamamı akademisyenlerden oluşan geniş bir kadromuz var ve bu sayede profesyonel bir eğitim veriyoruz. Kursumuz Akademi Z Bakırköy, Ebuziya Caddesi’nde merkezi bir konumda bulunuyor.

Çok farklı alanlarda uzmanlaşmış çok sayıdaki eğitmenimiz sayesinde akla gelebilecek tüm dansların kursunu verebiliyoruz. Hareketli salon dansları olarak; bachata, cha cha, flamenko, salsa, tango, Latin dansları ve swing seçeneklerimiz mevcut. Daha kültürümüze özgü danslardan ise; Karadeniz, Ege, Doğu, İç Anadolu, Trakya, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları ve halaylarını öğretiyoruz.

Bu dans türlerinde genellikle çiftin dansa olan yeteneği ve elimizdeki süreye göre belli başlı çok zor olmayan koreografilerimiz bulunuyor. Ancak o rutinlere bağlı kalmak zorunda da değiliz. Gelin ve damatla tanıştığımızda isteklerini dinleyip varsa şarkı seçimlerini de öğrenerek onlar için en doğru olacak özel bir koreografi de oluşturabiliyoruz.

Yeteri kadar prova yapabilmek ve koreografiyi eksiksiz şekilde size aktarabilmek için düğün tarihine en az bir hafta kala bize ulaşmanızı rica ediyoruz. Kurslarımız genellikle 3 ila 4 ders sürüyor. Şartlar uygun olur ve de çiftlerimiz dilerse son provayı düğün mekanında gerçekleştirebiliyoruz. Bu sayede dansı asıl ortamında da yaparak olası heyecanları önlemiş oluyoruz.

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa ve siz hala İstanbul düğün dans kursları arasında seçim yapmaya çalışıyorsanız gelin tanışalım ve bu arayışınıza birlikte son verelim. Biz Akademi Z Dans Kursu olarak güler yüzlü ve deneyimli hocalarımızla hayal ettiğiniz düğün dansını size armağan etmeye hazırız. Daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurarak veya telefon numaramızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Melikcan Zaman

  • Telefon: 0212 963 3781
  • Adres: Zeytinlik Mah. Ebuziya Cad. No:46 34140 Bakırköy/ İstanbul

Akademi Z Dans Kursu Yol Haritası

Akademi Z Dans Kursu Yorumları

5

Kalite

Personel

İletişim


H&T

Hamide & Turgay

Düğün Tarihi: 08.08.2020

Sevda hocamız ile harika bir süreç geçirdik. Bize şarkı seçimlerinde de çok yardımcı oldu. Tüm AKADEMİ-Z ailesine çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!