Dans Kursları İstanbul

Akademi Z Dans Kursu

5,0
Akademi Z Dans Kursu
  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Akademi Z Dans Kursu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Akademi Z Dans Kursu Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Akademi Z Dans Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Akademi Z Dans Kursu Hakkında

Akademi Z olarak Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı özel bir bale ve müzik kursuyuz. Tecrübeli eğitmenlerimizle müzik ve dans sanatlarının hemen her alanında yer almaya çalışıyor, 7’den 70’e isteyen herkese bildiklerimizi öğretiyoruz. Profesyonel bir dans kursu olarak aynı zamanda düğün dansı kursları da veriyor, çiftlerin en mutlu anlarında yaşayacakları güzel bir anı yaratıyoruz.

MEFA Eğitim Organizasyon A.Ş. bünyesinde 5 yıllık bir ön çalışma neticesinde 2015 yılında kursumuzu kurduk. Bu alandaki 15 yılı aşan yönetim tecrübesi ile kendimizden emin bir şekilde eğitimlerimizi veriyoruz. Tamamı akademisyenlerden oluşan geniş bir kadromuz var ve bu sayede profesyonel bir eğitim veriyoruz. Kursumuz Akademi Z Bakırköy, Ebuziya Caddesi’nde merkezi bir konumda bulunuyor.

Çok farklı alanlarda uzmanlaşmış çok sayıdaki eğitmenimiz sayesinde akla gelebilecek tüm dansların kursunu verebiliyoruz. Hareketli salon dansları olarak; bachata, cha cha, flamenko, salsa, tango, Latin dansları ve swing seçeneklerimiz mevcut. Daha kültürümüze özgü danslardan ise; Karadeniz, Ege, Doğu, İç Anadolu, Trakya, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları ve halaylarını öğretiyoruz.

Bu dans türlerinde genellikle çiftin dansa olan yeteneği ve elimizdeki süreye göre belli başlı çok zor olmayan koreografilerimiz bulunuyor. Ancak o rutinlere bağlı kalmak zorunda da değiliz. Gelin ve damatla tanıştığımızda isteklerini dinleyip varsa şarkı seçimlerini de öğrenerek onlar için en doğru olacak özel bir koreografi de oluşturabiliyoruz.

Yeteri kadar prova yapabilmek ve koreografiyi eksiksiz şekilde size aktarabilmek için düğün tarihine en az bir hafta kala bize ulaşmanızı rica ediyoruz. Kurslarımız genellikle 3 ila 4 ders sürüyor. Şartlar uygun olur ve de çiftlerimiz dilerse son provayı düğün mekanında gerçekleştirebiliyoruz. Bu sayede dansı asıl ortamında da yaparak olası heyecanları önlemiş oluyoruz.

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa ve siz hala İstanbul düğün dans kursları arasında seçim yapmaya çalışıyorsanız gelin tanışalım ve bu arayışınıza birlikte son verelim. Biz Akademi Z Dans Kursu olarak güler yüzlü ve deneyimli hocalarımızla hayal ettiğiniz düğün dansını size armağan etmeye hazırız. Daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurarak veya telefon numaramızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Zeytinlik Mah. Ebuziya Cad. No:46 34140 Bakırköy/ İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Akademi Z Dans Kursu Yol Haritası

Akademi Z Dans Kursu Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Hamide & Turgay

Düğün Tarihi: 08.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Sevda hocamız ile harika bir süreç geçirdik. Bize şarkı seçimlerinde de çok yardımcı oldu. Tüm AKADEMİ-Z ailesine çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.