Akademi Z Dans Kursu

1 Yorum

E-posta Gönder

Akademi Z Dans Kursu

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Akademi Z Dans Kursu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  500 TL'den az

Akademi Z Dans Kursu Genel Özellikler

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel), Grup
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Akademi Z Dans Kursu Özellikler

 • Mekanda Prova
 • Hediye Dans Ayakkabısı

Akademi Z Dans Kursu Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, Kafkas, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Akdeniz oyun havaları, Doğu yöresi oyun havaları, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları

Akademi Z Dans Kursu Hakkında

Akademi Z olarak Milli Eğitim Bakanlığı Sertifikalı özel bir bale ve müzik kursuyuz. Tecrübeli eğitmenlerimizle müzik ve dans sanatlarının hemen her alanında yer almaya çalışıyor, 7’den 70’e isteyen herkese bildiklerimizi öğretiyoruz. Profesyonel bir dans kursu olarak aynı zamanda düğün dansı kursları da veriyor, çiftlerin en mutlu anlarında yaşayacakları güzel bir anı yaratıyoruz.

MEFA Eğitim Organizasyon A.Ş. bünyesinde 5 yıllık bir ön çalışma neticesinde 2015 yılında kursumuzu kurduk. Bu alandaki 15 yılı aşan yönetim tecrübesi ile kendimizden emin bir şekilde eğitimlerimizi veriyoruz. Tamamı akademisyenlerden oluşan geniş bir kadromuz var ve bu sayede profesyonel bir eğitim veriyoruz. Kursumuz Akademi Z Bakırköy, Ebuziya Caddesi’nde merkezi bir konumda bulunuyor.

Çok farklı alanlarda uzmanlaşmış çok sayıdaki eğitmenimiz sayesinde akla gelebilecek tüm dansların kursunu verebiliyoruz. Hareketli salon dansları olarak; bachata, cha cha, flamenko, salsa, tango, Latin dansları ve swing seçeneklerimiz mevcut. Daha kültürümüze özgü danslardan ise; Karadeniz, Ege, Doğu, İç Anadolu, Trakya, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları ve halaylarını öğretiyoruz.

Bu dans türlerinde genellikle çiftin dansa olan yeteneği ve elimizdeki süreye göre belli başlı çok zor olmayan koreografilerimiz bulunuyor. Ancak o rutinlere bağlı kalmak zorunda da değiliz. Gelin ve damatla tanıştığımızda isteklerini dinleyip varsa şarkı seçimlerini de öğrenerek onlar için en doğru olacak özel bir koreografi de oluşturabiliyoruz.

Yeteri kadar prova yapabilmek ve koreografiyi eksiksiz şekilde size aktarabilmek için düğün tarihine en az bir hafta kala bize ulaşmanızı rica ediyoruz. Kurslarımız genellikle 3 ila 4 ders sürüyor. Şartlar uygun olur ve de çiftlerimiz dilerse son provayı düğün mekanında gerçekleştirebiliyoruz. Bu sayede dansı asıl ortamında da yaparak olası heyecanları önlemiş oluyoruz.

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa ve siz hala İstanbul düğün dans kursları arasında seçim yapmaya çalışıyorsanız gelin tanışalım ve bu arayışınıza birlikte son verelim. Biz Akademi Z Dans Kursu olarak güler yüzlü ve deneyimli hocalarımızla hayal ettiğiniz düğün dansını size armağan etmeye hazırız. Daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurarak veya telefon numaramızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Zeytinlik Mah. Ebuziya Cad. No:46 34140 Bakırköy/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Akademi Z Dans Kursu Yol Haritası

Akademi Z Dans Kursu Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

H&T

Hamide & Turgay

Düğün Tarihi: 08.08.2020Sevda hocamız ile harika bir süreç geçirdik. Bize şarkı seçimlerinde de çok yardımcı oldu. Tüm AKADEMİ-Z ailesine çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.