Adım Dans Klübü

E-posta Gönder

Adım Dans Klübü

Dans Kursları

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Tango Turkey

TangoTurkey kurulduğu 1999 yılından beri İstanbul'da Arjantin Tangosunun ve...

İstanbul

nar sanat eğitim merkezi

Düğün hazırlıklarınız sırasında, aniden bu dans dersini aldığınızda bunu dü...

İstanbul

atölyemiz

Modern dans eğitimleri, yöresel dans eğitimleri gibi her türlü dans eğitiml...

Hakkında

Müzik mekan, saat, dans, koreografi, özel danslar, özel şovlar, özel provalar, grup dansları ve grup şovları gibi çok çeşitli hizmetler müşterilere Adım Dans Klubü tarafından verilmektedir. Müşteriler burada istedikleri tarzlarda ve müziklerde dans eğitimleri alabilmektedirler. VİP hizmetler ile zamanlar, mekanlar ve çalışılacak olan saatler tamamıyla müşteriler tarafından seçilmektedir. Böylece müşteriler en uygun vakitlerde dans eğitimleri alabilmektedir. Özel şovlar, özel gösteriler, okul gösterileri, tiyatro gösterileri gibi durumlar için gruplara dans eğitimleri verilmektedir. yer alan hizmetlerden yararlanmak ve kendinize özgü danslarınızı öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz. Herkese ve her tarza uygun eğitimler uzmanlardan tarafından kişilere verilmektedir. Özel gruplar oluşturularak da dans eğitimleri verilmektedir.

İletişim

Levent ErenYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.