Dans Kursları Aydın

Ritmikada Müzik Organizasyon

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ritmikada Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Ritmikada Müzik Organizasyon Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Ritmikada Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Ritmikada Müzik Organizasyon Hakkında

Neden Düğün Dansı?
Hemen hemen bütün düğünler birbirinin aynısıdır. Bunu farklı yapmak sizin elinizde. Düğününüzde yapacağınız ilk dans için dans eğitmeninden özel bir ders alarak istediğiniz dansı gerçekleştirebilirsiniz. Neden düğün dansı önemlidir derseniz? Hayatta bir kere yaşayabileceğiniz o çok özel günlerden olan düğün gününüzde kendinize özel bir şarkı ile dans etmek ileride hatırlayacağınız tatlı ve güzel anılardan olacaktır. Bunun için mutlaka farklı bir dans gerçekleştirmeniz gerek. Gelin akıllara takılan birkaç farklı sorunun cevaplarını birlikte inceleyelim:

Düğünde neden dans etmek gerekir?
Düğün dansı eşinizle birlikte bir hayata başlangıcınızın ilk noktasıdır. Yıllar boyu sürecek ve beraber geçirilecek bir ömrün ilk kutlamasıdır. “Düğün Dansı” düğün geleneğiyle birlikte var olmuş ve düğün gününün en önemli görselliklerinin başında gelmektedir.
Düğün Dansı hayatınızın ilk dansı olarak nitelendirilir. “ilk dans ” olmasında önemi çok büyüktür. Ayrıca düğün dansının geçmişine bakarsak, en popüler olanı Vals dansıdır. Ancak herkes bu dansı yapmak zorunda değildir. Kendilerini daha iyi yansıttıklarını düşündükleri farklı dans stillerini de tercih edebilirler.

“Düğün Dansı” öğrenmek neden önemlidir?
Düğün dansı sadece sevdiklerinizin, ailenizin ve arkadaşlarınızın hayran dolu bakışlarını almak için değil, çiftlerin birbirlerine olan bağlılıklarının ve aşklarının bir kez daha gözler önüne serilmesini simgeler. Düğün gününüz siz ve sevdikleriniz için tarihin bir parçası olacaktır. İşte sahne sizin ve birbiriniz için yaratıldığınızı göstermek için alın size bir fırsat.

Düğün dansı size neler kazandırır?
Dans için aldığınız derslerde gerçekleştirdiğiniz fiziksel aktiviteler beden sağlığınız açısından önemlidir. Bunun yanı sıra sosyal hayatınıza da bir renk ve anlam gelmiş olacaktır. Öte yandan düğün dansı aranızdaki romantizmin de canlı kalmasına yardımcı olur. Dans sırasındaki el ele tutuşmalar ve gözlerinizden anlaşılan “seni seviyorum” mesajındaki romantiklik başka nerede olabilir?
Düğün dansı dersleri sırasında kazandığınız koordinasyon yeteneği sizi çok şaşırtacaktır. Bu sadece bir tek sizin değil çift olarak kazandığınız uyumdur. Dans sayesinde gelişen iletişiminiz de konuşmadan bile birbirinizi kolayca anlamanızı sağlayacaktır.
Düğün dansı eğlenceli bir aktivite olmasının yanı sıra, fiziksel olarak fit olmanızı sağlar. Özgüveninizin gelişimine yardımcı olarak sosyal yönünüze de farklılık katacaktır. Düğün dansının bıraktığı izler bir ömür boyu sizinle olacaktır. Bu sebeptendir ki bu dans özel gününüze güzellikler katar.

Hiç kuşkusuz “ilk dans” geleneği yıllardır devam etmiş ve düğünün olmazsa olmazlarından olmuştur. Bu günü daha anlamlı ve unutulmaz yapmak için işte size bir şans. Haydi, dans etmeyi öğrenin!

İletişim

  • Adres:

    Türkmen Mh. No:21 / C, Kuşadası, Aydın

  • Haritadaki Konumu

    Ritmikada Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.