Ritmikada Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

400-600 TL

Min. Fiyat

Kuşadası, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400-600 TL
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel), Grup
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Bachata, Bolero, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Flamenko, Foxtrot, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Rumba, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek

Önerilen Firmalar

CES Dans ve Spor Stüdyosu
15

Bozdoğan

CES Dans ve Spor Stüdyosu

400 TL'den az
Ritmikada Müzik Organizasyon
5 1

Kuşadası

Ritmikada Müzik Organizasyon

400-600 TL
Aydın Dance Center
8 3 5

Efeler

Aydın Dance Center

400 TL'den az

Hakkında

Neden Düğün Dansı?
Hemen hemen bütün düğünler birbirinin aynısıdır. Bunu farklı yapmak sizin elinizde. Düğününüzde yapacağınız ilk dans için dans eğitmeninden özel bir ders alarak istediğiniz dansı gerçekleştirebilirsiniz. Neden düğün dansı önemlidir derseniz? Hayatta bir kere yaşayabileceğiniz o çok özel günlerden olan düğün gününüzde kendinize özel bir şarkı ile dans etmek ileride hatırlayacağınız tatlı ve güzel anılardan olacaktır. Bunun için mutlaka farklı bir dans gerçekleştirmeniz gerek. Gelin akıllara takılan birkaç farklı sorunun cevaplarını birlikte inceleyelim:

Düğünde neden dans etmek gerekir?
Düğün dansı eşinizle birlikte bir hayata başlangıcınızın ilk noktasıdır. Yıllar boyu sürecek ve beraber geçirilecek bir ömrün ilk kutlamasıdır. “Düğün Dansı” düğün geleneğiyle birlikte var olmuş ve düğün gününün en önemli görselliklerinin başında gelmektedir.
Düğün Dansı hayatınızın ilk dansı olarak nitelendirilir. “ilk dans ” olmasında önemi çok büyüktür. Ayrıca düğün dansının geçmişine bakarsak, en popüler olanı Vals dansıdır. Ancak herkes bu dansı yapmak zorunda değildir. Kendilerini daha iyi yansıttıklarını düşündükleri farklı dans stillerini de tercih edebilirler.

“Düğün Dansı” öğrenmek neden önemlidir?
Düğün dansı sadece sevdiklerinizin, ailenizin ve arkadaşlarınızın hayran dolu bakışlarını almak için değil, çiftlerin birbirlerine olan bağlılıklarının ve aşklarının bir kez daha gözler önüne serilmesini simgeler. Düğün gününüz siz ve sevdikleriniz için tarihin bir parçası olacaktır. İşte sahne sizin ve birbiriniz için yaratıldığınızı göstermek için alın size bir fırsat.

Düğün dansı size neler kazandırır?
Dans için aldığınız derslerde gerçekleştirdiğiniz fiziksel aktiviteler beden sağlığınız açısından önemlidir. Bunun yanı sıra sosyal hayatınıza da bir renk ve anlam gelmiş olacaktır. Öte yandan düğün dansı aranızdaki romantizmin de canlı kalmasına yardımcı olur. Dans sırasındaki el ele tutuşmalar ve gözlerinizden anlaşılan “seni seviyorum” mesajındaki romantiklik başka nerede olabilir?
Düğün dansı dersleri sırasında kazandığınız koordinasyon yeteneği sizi çok şaşırtacaktır. Bu sadece bir tek sizin değil çift olarak kazandığınız uyumdur. Dans sayesinde gelişen iletişiminiz de konuşmadan bile birbirinizi kolayca anlamanızı sağlayacaktır.
Düğün dansı eğlenceli bir aktivite olmasının yanı sıra, fiziksel olarak fit olmanızı sağlar. Özgüveninizin gelişimine yardımcı olarak sosyal yönünüze de farklılık katacaktır. Düğün dansının bıraktığı izler bir ömür boyu sizinle olacaktır. Bu sebeptendir ki bu dans özel gününüze güzellikler katar.

Hiç kuşkusuz “ilk dans” geleneği yıllardır devam etmiş ve düğünün olmazsa olmazlarından olmuştur. Bu günü daha anlamlı ve unutulmaz yapmak için işte size bir şans. Haydi, dans etmeyi öğrenin!

  • Adres: Türkmen Mh. No:21 / C, Kuşadası, Aydın

Ritmikada Müzik Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!