Nora Flower & Events

1 Yorum

E-posta Gönder

Nora Flower & Events Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

Nora Flower & Events Özellikler

 • Özellikler

  Özel tasarım, Ücretsiz teslimat, Şehir dışında hizmet

Nora Flower & Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Hizmet içeriği nedir?

  Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah hediyesi

Nora Flower & Events Hakkında

Düğünlerin en özel ayrıntıların biri de çiçekler. Nora Flower & Events ailesi olarak mutlu günlerinize çiçeklerimizle katkıda bulunuyoruz. El çiçeği, damat yaka çiçeği, mekan, masa ve araba süslemeleri, çelenk ve nikah hediyesi gibi çok sayıda hizmeti size memnuniyetle sağlıyoruz.

Bize sadece nasıl bir hizmet almak istediğinizi, aklınızda olanları anlatmanız yeterli. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet sunuyoruz. Tamamen sizin isteklerinize göre hareket ediyoruz. Tecrübelerimizle gereken zamanlarda yönlendirmeler yapsak da son kararı her zaman sizin vermenizi istiyoruz.

Profesyonel bir ekiple bir arada çalışıyoruz. Markamız bünyesinde çok sayıda özel tasarım çiçek bulunuyor. Modellerimizi hazırlarken hayal gücümüzden ilham alıyoruz. Farklı stillerde çok sayıda aranjmanla sizi buluşturuyoruz. Kaliteli aksesuarlar kullanarak çiçeklerimizi süslüyoruz. Uğur böcekleri, deniz kabukları, inciler, kurdeleler ve daha pek çok detayı tasarımlarımızda kullanıyoruz.

Tasarımlarımızı yaparken bir haftadan daha az bir sürede hazırlıklarınızı tamamlıyoruz. Tamamen uygunluk durumumuza bağlı olarak zaman değişkenlik gösteriyor. Tabii ki çalışmaya başlamadan önce size teslimat konusunda bilgi veriyoruz. Şehir dışında hizmet verebildiğimiz gibi aynı zamanda ücretsiz teslimat yapma imkanımız da bulunuyor.

Dönem dönem farklı kampanyalar düzenleyerek bütçenize de destek oluyoruz. Bizim için memnun kalmanız ve bizimle çalışmaktan mutlu olmanız çok önemli. Bugüne kadar düğünler başta olmak üzere çok sayıda güzel ana eşlik etmeyi başardık. Hep olumlu geri dönüşler aldık. İnanıyoruz ki siz de tıpkı diğer çiftlerimiz gibi bizimle çalışmaktan çok keyif alacaksınız.

Sarıyer çiçekçileri arasında yer alan markamız ile düğününüzü güzelleştirmek isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve mutluluğunuzu paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Fatih Sultan Mehmet Mah. Bilgi Sk. No:28/A Etiler- Sarıyer/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nora Flower & Events Yol Haritası

Nora Flower & Events Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

H&M

Hatice & Mehmet

Düğün Tarihi: 12.06.2021Çok güzel insanlar var harikalar yaratıyorlar memnun kalacağınız bir mağaza tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.