Arelia Flowers & Event

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Eyüp, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Broş, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Önerilen Firmalar

Marymarita
54 4 2

Başakşehir

Marymarita

1 hafta
Özel Tasarım
B'jealous Flowers & Events
9

Beşiktaş

B'jealous Flowers & Events

1 hafta
Özel Tasarım
Lavinya Butik Flowers
45 7

Beşiktaş

Lavinya Butik Flowers

1 haftadan az
Özel Tasarım

Hakkında

En özel anları çiçeklerle taçlandırmanın heyecanı ile 1988 yılında bir maceraya atıldık. Çiçek üreticiliği ile başladığımız işimizde gün geçtikçe daha geniş bir yelpazede hizmet vermeye başladık. Bu sayede markamızı 2012 yılında Arelia Flowers & Event ismiyle Türkiye’nin her yerine hem çiçek hem de organizasyon hizmeti veren bir hale getirdik. Bugün Göktürk, Kemerburgaz ve Mecidiyeköy şubelerimizle bizi tercih eden çiftlere hizmet veriyoruz.

Ürün yelpazemizde yer alan binbir çeşit çiçekle sipariş üzerine çalışmalar yapıyoruz. Sürekli yenilenen modayı da takip ediyoruz. Çiçekleri mevsimine göre seçiyor, moda dünyasının esintileri ve düğün konseptlerine göre süslemelere dönüştürüyoruz. Böylelikle İstanbul çiçekçileri arasında yerimizi alırken organizasyonlarınıza renk katan çalışmalar da yapıyoruz. Mesela; düzenlediğimiz konseptleri benzersiz kılmak için kişiye özel aranjmanlar tercih ediyoruz. Masa ve sandalye süslemeleriyle çiçek bahçesine dönüşen düğün törenleri için ayrıca; gelin el çiçekleri, kokteyl çiçekleri, özel aksesuarlar, damat yaka çiçeği, nedime çiçekleri ve damat beyin yakın dostları için aksesuarlar tasarlıyoruz.

Sukulent de nikah hediyeleri ve terrarium çalışmaları için çiftlerimiz tarafından son yıllarda sıklıkla tercih ediliyor. Ev ve iş yerleri için ürettiğimiz; hediye sepetleri, özel gün objeleri, kuru çiçek aranjmanları da var. Bu arada mekan süslemeleri, davet organizasyonları konusundaki profesyonelliğimizi, bahçe ve çevre dekorasyonunda da yaşayabileceksiniz. Tüm bu çalışmaları süs bitkileri ve yapay çiçeklerle tasarlama alternatifimiz olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Durun, Arelia Flowers & Event hizmetleri henüz bitmedi! Araç süsleme, nikah hediyeleri de tasarlıyoruz. Özel tasarım çalışmalarımızda inci boncuklar, deniz kabukları, jüt ip, şık aksesuarlar ve kozalakları konsepte göre tercih ediyoruz. Yaptığımız çalışmaları şehir dışına ücretsiz teslim ettiğimizi de biliyor muydunuz?

Siz de İstanbul gelin çiçeğinizle bir örnek özel bir düğün konseptine sahip olmak isterseniz, Arelia Flowers & Event iletişim bilgileri sayfanın üst kısmında yer alıyor. Çiçeğe dair her şey için doğru adrestesiniz!

İletişim

Sinem Özkan

  • Adres: Göktürk mah. İstanbul Cad. No:10 Palms Rezidans Eyüpsultan - İstanbul

Arelia Flowers & Event Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!