Düğününüzün Lezzeti Kaçmasın!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:35 dakika

29.06.2020

"Düğün günleri dünyanın her yerinde ve her kültürde çok önemsenir. Pek çok kadın ve erkek için belki de hayatlarının en özel günüdür. İşte biz, bu en güzel günlerinde mutlu, huzurlu ve lezzet dolu geçirmeleri için varız." diyen Mavi İkram yetkilileri ile kısa bir sohbet gerçekleştirdik. Onları tanımanızı isteriz.

Firmanızdan kısaca bahseder misiniz?

Mavi Catering, 1988 yılında hizmete başlamıştır. 25 yılda ikram ve ziyafet alanında şirket kültürünü sürekli geliştirmiştir. Yetişmiş personel konusunda eşsizdir. Ustalarımız ve şeflerimiz firmanın kurulduğu günden bu yana bizimle çalışmaktadır. Açıkçası bu özelliğimiz personel erezyonunun yaşandığı sektörde bizi ayrıcalıklı kılıyor. Firmamız temizlik ve titizlik konusunda da son derece hassastır. İş yerimizi ziyaret eden müşteri adayları içinde bizimle çalışma kararı almayan henüz olmadı diyebilirim.

mavi_ikram

Mutfağınızın spesifik özellikleri nelerdir?

Biz butik hizmet veren bir firmayız. Evlenecek çiftlerin ihtiyaçları doğrultusunda tavsiyelerde ve üretimlerde bulunuyoruz. Davet mekanı, bütçe, davetli sayısı ve davetin gerçekleşeceği mevsim, menü seçiminde bizlere yol gösterir. Enginar mevsiminde enginar ile başlamak, uygun mevsimde tarçınlı kuzu ile başlamak, sıcak günlerde dondurma ile bitirmek tavsiyelerimiz arasındadır.

Türk mutfağı dışında hangi mutfaklardan yemekler sunuyorsunuz?

Menülerimiz dünya mutfağından örnekler sunmaktadır. Birçok seçenek var. Menü oluşturmak oldukça zevkli bir süreçtir. Çiftlerimiz bizim tavsiyelerimize güvenirler. Uzmanlık alanımız olması sebebiyle bizlerden gelecek tavsiyeleri önemserler.

Çiftler düğünden ne kadar önce sizinle görüşmeye başlamalılar?

Gelecek yıl evlenecek çiftler şimdiden görüşmeye başladılar. Haziran, temmuz, ağustos, eylül aylarında evlenecek çiftlerin biraz acele etmelerinde fayda var. 2014 yılı için -bizim gördüğümüz kadarı ile- özel mekanlar hızla doluyor.

En çok hangi tip menüler tercih ediliyor?

Evlenecek çiftlerin öncelikle yemekli davet ve kokteyl arasında karar vermeleri gerekiyor. Yemekli hizmet almak isteyenler bu sene ağırlıklı olarak ordövr, avcı böreği, bahçe salata, dana madalyon, çikolatalı & fıstıklı pastadan oluşan menüyü tercih ettiler. Fiyat, kalite, ortak beğeni açısından bakıldığında uygun bir menü olduğunu düşünüyoruz.

Ortalama bir davet hizmeti için verebileceğiniz fiyat aralığı nedir?

200 - 250 davetlinin olduğu düğünlerde fiyatlar ortalama kişi başı 40 Euro olarak belirlenmiştir. Öte yandan firmamızın Düğün.com çiftlerine bu yıl güzel bir sürprizi var. 25. kuruluş yılımız olması sebebiyle fiyatlar üzerinden % 25 özel indirim uyguluyoruz. İndirim için son görüşme tarihi ise 2014 Ağustos. Son olarak evli çiftlere ve evlenecek olan herkese; ağız tadıyla yaşanacak ve bir ömür sürecek mutluluklar diliyoruz.

Mavi İkram'dan daha fazla bilgi, randevu ve fiyat teklifi almak için tıklayın.

Catering Firmaları

Düğününü şölene dönüştürecek catering firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Catering firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Catering Hizmeti kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Catering Hizmetleri Firmaları

Catering Hizmetleri kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

Ç

çetin

Düğün Tarihi: 22.10.2014


işi bilene bırakmak lazım :) başarılarınızı devamını diliyorum.