Düğün Yemeğinde Kullanabileceğiniz Dünya Mutfakları

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:03 dakika

29.06.2020

Hangi catering firmasıyla çalışacağınıza, düğün yemeğinizde ne servis edeceğinize hala karar vermediniz mi? Belki de önce hangi ülkenin mutfağını seçeceğinize karar vermelisiniz. İşte size düğünlerde en çok tercih edilen üç büyük dünya mutfağı!

Türk Mutfağı

Türk mutfağı hakkında söylenebilecek en net şey; Anadolu ve Akdeniz’den beslenen zengin yemek kültürü ile dillere destan lezzetler barındırdığıdır. Hem mütevazı hem iddialı lezzetleri bir arada sunabilirsiniz. Ayrıca hangi mevsimde olduğunuza bağlı olarak mevsimsel menü seçenekleri yaratabilirsiniz. Akdeniz ve Ege’den gelen sağlıklı ve sebze ağırlıklı yemekleri, İç Anadolu’nun leziz et yemekleriyle birleştirerek oluşturacağınız menü konuklarınızı baştan çıkartacaktır. Eğer kendi memleketinizin yöresel mutfağından bazı yemekler de sunarsanız düğününüze hoş bir motif katmış olursunuz.

düğün yemeğinde kullanabileceğiniz dünya mutfakları

İtalyan Mutfağı

Belissimo! İtalyan mutfağı denince aklınıza gelecek ilk sözcük bu olmalı, çok güzel! Leziz lazanyaları, muhteşem hamur işi yemekleri ve aklınızı başınızdan alacak tatlılarıyla İtalyan mutfağı, havuz başı ve kır düğünlerinde çok hoş bir seçim olabilir. Hafif yemekleri, tatlıları ve içecek kültürüyle konuklarınızı çok memnun edebilirsiniz. Düğün pastası olarak da tiramisu servis ederseniz sizden iyi bir ev sahibi bulunmaz!

düğün yemeğinde kullanabileceğiniz dünya mutfakları

Catering Hizmetleri İndirimleri

Banket Catering
%15 İNDİRİM
50
Banket Catering

Klasik Düğün Menü Seçiminde %15 İndirim Sizleri Bekliyor!

Banket Catering
%10 İNDİRİM
50
Banket Catering

300 Kişi Ve Üzeri Düğün Davet Yemeklerinde %10 İndirim!

Çin Mutfağı

İddialı bir düğün mü planlıyorsunuz? O zaman düğün menünüz de iddialı olmalı! Gözünüzün önüne bir açık büfe getirin... Büyük kaselerde çeşit çeşit buharda pişmiş Çin pilavları, sebze yemekleri, tatlı ekşi soslu tavuklar ve onlarca çeşit deniz ürünü... Belki birkaç çeşit sushi bile servis edebilirsiniz. Özellikle kalabalık otel düğünlerinde çok servis edilen Çin mutfağı, açık büfenin başında canlı olarak şov yapan çekik gözlü bir aşçı ile muhteşem bir gösteriye dönüşebilir!

düğün yemeğinde kullanabileceğiniz dünya mutfakları

Catering Firmaları

Düğününü şölene dönüştürecek catering firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Catering firmanı bul

Vitrindeki Catering Hizmeti Firmaları

Catering Hizmeti kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

BE

Belgin Esin

22/10/2014

İTALYAN YEMEKLERİ GÜZL FİKİR!! BENDE ÇİN MUTFAĞINI MANTIKSIZ BULDUM..


EE

Esin Esen

22/10/2014

"ÇİN MUTFAĞI" türkiyede pek sanmıyorum açık büfe olsa bile..