Çınar Hazır Yemek

E-posta Gönder

Çınar Hazır Yemek Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  20 TL'den az

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  10 TL'den az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  Limitsiz

Çınar Hazır Yemek Özellikler

 • Özellikler

  Servis Personeli, Ekipman

Çınar Hazır Yemek Hakkında

Çınar Hazır Yemek; hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak müşteri memnuniyetini ilke edinerek 2008 yılında kurulmuş bir firmadır. Modern çağın gerektirdiği kusursuz hizmet anlayışını kendilerine prensip edinen firma personelimiz, tecrübe ve bilgi birikimi ile Çınar Yemek Hizmetleri’nin temelini oluştururlar.

Çınar Hazır Yemek'te; iyi yetişmiş, yeniliklere ve değişime açık dinamik, kendini ve işini geliştirme çabasında olan, eleman yetiştiren takım çalışması yapabilen, kuruluş değerlerini bilen ve sahip çıkan iyi bir ekibimiz vardır.

Çınar Hazır Yemek; üretim kapasitesi yüksek, mutfağı hızlı, profesyonel servis anlayışıyla iş yerinde, fabrikada, sizin istekleriniz doğrultusunda yemek salonlarında en uygun çözümleri sunar. Ayrıca özel yemek, düğün, nişan, toplantı, iftar ve açılış yemeklerinde de profesyonel servisiyle istenilen her mekanda servis hizmeti sunmaktadır.

Çınar Hazır Yemek; sürekli ve sağlıklı bir hizmet işbirliği için en mükemmel imkanlarını sunmaktan, binlerce insanın yemek ihtiyacını karşılıyor olmaktan kıvanç duyar.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.