Catering Hizmetleri İstanbul

Tatlı Tuzlu Catering Organizasyon

Tatlı Tuzlu Catering Organizasyon
  • Min. Yemekli
    200-500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Tatlı Tuzlu Catering Organizasyon Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
200-500 TL
Minimum Kokteyl Fiyat
30-40 TL
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
3.000 kişi
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik Düğün Shot Servisi

Tatlı Tuzlu Catering Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Kosher

Tatlı Tuzlu Catering Organizasyon Hakkında

Uzun bir süredir hayalini kurduğunuz özel organizasyonlarınızın yemek hizmetlerinde hiçbir aksaklık yaşanmamasını istiyorsanız sizleri profesyonel olarak faaliyet gösteren Tatlı Tuzlu Catering Organizasyon ile çalışmaya davet ediyoruz. 2000 yılından beri mutfaktaki titizliğimiz ve kalitemiz ile düğünlerin oldukça önemli noktalarından biri olan yemek hizmetinin altından başarıyla kalkıyoruz. Her davet için aynı hassasiyet ve özeni gösteriyor, her gecenin sonunda çiftlerimizin “İyi ki” demelerini amaçlıyoruz.

Kendimizi 2000 yılından beri sürekli geliştirerek İstanbul’un en iyi catering firması olma yolunda ilerliyoruz. Bunun için kullandığımız araç ve gereçleri sürekli yeniliyor, hizmet anlayışımızı daha da iyi bir hale getirmeye çalışıyoruz.

Bünyemizde tecrübeli bir ekip çalışıyor. Uzun zamandır yemek sektöründe faaliyet göstermiş, aldıkları belge ve eğitimlerle kendilerini kanıtlamış ekibimiz ile hem Türk hem de dünya mutfağından birçok seçkin lezzeti özel geceniz için hazırlayabiliyoruz. Aynı zamanda çiftlerimizin taleplerine göre kosher ve vegan menüler oluşturabiliyoruz. Göz kamaştıran menüler hazırlıyor, bu menüleri düğününüzden önce tatma imkânı sağlıyoruz. Böylelikle aklınızda da hiçbir soru işareti kalmıyor.

Toplamda 10.000 kişilik bir organizasyona bile hizmet verebilecek büyüklükte bir firma olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Ne kadar büyük bir organizasyon olursa olsun, hiçbir aksaklığın ve hiçbir mutsuzluğundan yaşanmaması için tüm ekibimizle birlikte uyum içinde çalışıyoruz. Kalitemizi ve farkımızı her konuda olduğu gibi bu konuda da hissedeceksiniz.

Tatlı Tuzlu Catering Ataşehir’deki düğünlerde kokteyl, açık büfe ve set menü konseptleriyle çalışabiliyor. Aynı zamanda barbekü yapılacak organizasyonlarda, pikniklerde, tekne düğünlerinde, nişan ve kınalarda rol alabiliyor, gecenin konseptine uygun lezzetleri sunabiliyor.

Bu bilgiler doğrultusunda düğün yemeğinizi uzun yıllardır bu konuda başarılı hizmetlere imza atmış bir catering firmasıyla sağlamak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kayisdagi Mah. Uslu Cd. Canan Sk. N:3 Atasehir

  • Haritadaki Konumu

    Tatlı Tuzlu Catering Organizasyon Yol Haritası

Tatlı Tuzlu Catering Organizasyon Yorumları (4)

Damla & Sühan

Düğün Tarihi: 29.07.2018

Nişan organizasyonumuz için Tatlı tuzlu ile çalıştık. Teklif, sundukları öneriler ve organizasyon günündeki profesyonellikleri için ne söylesem az. Yiyecekler, sunumlar, kalite herşey harikaydı :)

Seda & Bora

Düğün Tarihi: 19.08.2017

Düğünümüz tam da hayal ettiğimiz gibiydi. Hayalimizin en önemli bölümünden olan yiyecek içecek faslını o kadar güzelleştirdiniz ki tatlısıyla tuzlusuyla bu süreci bir rüya gibi geçirdik. Düğünden sonra aldığımız geri dönüşlerde Kokteyl soslu karides’inize gelen övgüleri burdan da paylaşmak isterim.... devam 

Simru & Semih

Düğün Tarihi: 22.04.2017

Her şeyden önce tek kelimeyle inanılmazdınız! Evlenme sürecinde ne kadar şanslıymışız ki sizinle karşılaşmışız. O yoğun sürecimizde kafamızda yapılması gerekenler listesiyle gezerken siz yemek konusundaki telaşımızın üstesinden son derece profesyonelce üstesinden geldiniz. Menüye karar verme... devam 

Simru & Semih

Düğün Tarihi: 22.04.2017

Herşeyden Önce Tek Kelimeyle Inanılmazdınız! Yoğun Bir Süreç Olan Evlenme Maratonumuzda Ne Kadar Şanslıymışız Ki Sizinle Karşılaşmışız. Mutluluğumuzu Bu Kadar Önemsemeniz Bizim Için Çok Önemliydi. Menüye Karar Verme Aşamasından Pastamızın Servisine, Mutlulukla Yaptığınız Servisten Bitmek Bilmeyen... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.