Rasyo Catering

E-posta Gönder

0212 963 2039

Catering Hizmetleri

Kategori

750 kişi

Kapasite

40-60 TL

Min. Yemekli

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat 40-60 TL
  • Minimum Kokteyl Fiyat 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı 750 kişi

Özellik

  • Servis Personeli
  • Ekipman
  • Menüde Değişiklik
  • Düğün Shot Servisi

Hakkında

Hayatınızın en değerli günlerinde misafirlerinizi lezzetli yemeklerle ağırlamak ve organizasyonlarınıza renk katmak istiyorsanız Rasyo Catering kapılarını sizlere ardına kadar açıyor. Uzun zamandır davet ve ikram sektöründe faaliyet gösterdiğimiz için her türlü isteğinizi yerine getirebilecek tecrübeye sahibiz. Bu nedenle hayallerinizi sınırlandırmadan taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle ekonomik düğün yemekleri hazırlıyor, konuklarınızı mutlu edebilmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Sayıca geniş bir ekibe sahip olduğumuzdan, davetli sayısına bakılmaksızın birbirinden güzel düğün yemekleri hazırlıyoruz. Her zaman sağlıklı menüler seçmeye özen gösteriyoruz. Yemek menülerini oluştururken kalori hesabı yapıyor, ihtiyaç duyulan kalori miktarına uygun olarak menüler ortaya çıkarıyoruz. Her damak zevkine hitap eden, görsel anlamda da konuklarınızı tatmin edecek, lezzetli yemekler hazırlamaya özen gösterdiğimizden memnuniyetinizi kazanacağımıza eminiz. Düğün yemeklerimizin hepsi son derece lezzetli ve doyurucu olduğundan hiçbir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Düğün öncesi bizimle irtibata geçip kişi sayısını bildiren çiftlerimiz düğün günü dilediği gibi konuklarına yemek ikramı yapma şansına sahip oluyor. Lezzetli ve sağlıklı yemekler eşliğinde profesyonel bir catering hizmeti sizleri bekliyor.

Biraz da sizi nasıl bir sürecin beklediğinden bahsedelim;

Sayfadaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaştığınızda hemen aklınızdaki soruları yanıtlıyoruz. Daha sonra hangi davet türü için hizmet almak istediğinizi öğreniyor, menülerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Et, tavuk veya balık ana yemekli menülerimizden damak zevkinize hitap edeni seçtikten sonra ihtiyaçlarınızı değerlendiriyoruz. Örneğin; servis personeline ihtiyacınız varsa, davetli sayınıza göre profesyonel bir ekip görevlendirebiliyoruz.

İstanbul catering firmamız hakkında daha fazla bilgi almak ve aklınızdaki soruları yanıtlamak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Hazırladığımız birbirinden lezzetli menülerle, mutluluğunuza ortak olmamız dileğiyle...

İletişim

Emel Elipek

  • Telefon: 0212 963 2039

  • Adres: Cihangir mahallesi. Sanayi sokak No:7 Avcılar/ İstanbul

Rasyo Catering Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!