Catering Hizmetleri İstanbul

Rasyo Catering

  • Min. Yemekli
    200-500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Rasyo Catering Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
200-500 TL
Minimum Kokteyl Fiyat
30-40 TL
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
750 kişi
Özellikler
Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik Düğün Shot Servisi

Rasyo Catering Hakkında

Hayatınızın en değerli günlerinde misafirlerinizi lezzetli yemeklerle ağırlamak ve organizasyonlarınıza renk katmak istiyorsanız Rasyo Catering kapılarını sizlere ardına kadar açıyor. Uzun zamandır davet ve ikram sektöründe faaliyet gösterdiğimiz için her türlü isteğinizi yerine getirebilecek tecrübeye sahibiz. Bu nedenle hayallerinizi sınırlandırmadan taleplerinizi bize bildirebilirsiniz.

Profesyonel ekibimizle ekonomik düğün yemekleri hazırlıyor, konuklarınızı mutlu edebilmek için titiz bir çalışma yürütüyoruz. Sayıca geniş bir ekibe sahip olduğumuzdan, davetli sayısına bakılmaksızın birbirinden güzel düğün yemekleri hazırlıyoruz. Her zaman sağlıklı menüler seçmeye özen gösteriyoruz. Yemek menülerini oluştururken kalori hesabı yapıyor, ihtiyaç duyulan kalori miktarına uygun olarak menüler ortaya çıkarıyoruz. Her damak zevkine hitap eden, görsel anlamda da konuklarınızı tatmin edecek, lezzetli yemekler hazırlamaya özen gösterdiğimizden memnuniyetinizi kazanacağımıza eminiz. Düğün yemeklerimizin hepsi son derece lezzetli ve doyurucu olduğundan hiçbir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Düğün öncesi bizimle irtibata geçip kişi sayısını bildiren çiftlerimiz düğün günü dilediği gibi konuklarına yemek ikramı yapma şansına sahip oluyor. Lezzetli ve sağlıklı yemekler eşliğinde profesyonel bir catering hizmeti sizleri bekliyor.

Biraz da sizi nasıl bir sürecin beklediğinden bahsedelim;

Sayfadaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaştığınızda hemen aklınızdaki soruları yanıtlıyoruz. Daha sonra hangi davet türü için hizmet almak istediğinizi öğreniyor, menülerimiz hakkında bilgi veriyoruz. Et, tavuk veya balık ana yemekli menülerimizden damak zevkinize hitap edeni seçtikten sonra ihtiyaçlarınızı değerlendiriyoruz. Örneğin; servis personeline ihtiyacınız varsa, davetli sayınıza göre profesyonel bir ekip görevlendirebiliyoruz.

İstanbul catering firmamız hakkında daha fazla bilgi almak ve aklınızdaki soruları yanıtlamak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Hazırladığımız birbirinden lezzetli menülerle, mutluluğunuza ortak olmamız dileğiyle...

İletişim

  • Adres:

    Cihangir mahallesi. Sanayi sokak No:7 Avcılar/ İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Rasyo Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.