Catering Hizmetleri İstanbul

Pinoli Catering

  • Min. Yemekli
    200-500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Pinoli Catering Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
200-500 TL
Minimum Kokteyl Fiyat
30-40 TL
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
250 kişi
Özellikler
Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik

Pinoli Catering Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet

Pinoli Catering Hakkında

Klasiğin dışında bir kokteyl menüsü için doğru sayfadasınız..

Pinoli Catering, 2013 yılından beri butik bir işletme olarak catering hizmeti vermektedir. Gıda sektöründeki yanlışlara, kötü beslenme alışkanlıklarına, sağlığa zararlı malzeme ve katkı maddelerinin kullanımına savaş açmıştır. İnsanlara, doğru gıdayı bir nebze olsun yayabilmek, özlediğimiz lezzetleri yeniden canlandırmak ve farklı tatlar ile tanıştırmak amacıyla yoluna devam etmektedir.

Pinoli’de özenle hazırlanan her lezzet; sade, doğal, katkısız, sağlıklı ve el yapımıdır. Bütün lezzetler; zeytinyağı, tereyağı, deniz tuzu, pancar şekeri, doğal süt, yumurta, mevsiminde sebze ve meyveler kullanılarak hazırlanmaktadır. Hiç birinde glikoz, şeker hamuru, ovaleks, margarin, koruyucu, renklendirici ve kıvam arttırıcı gıda katkıları kullanılmamaktadır.

Yöresel ve kaliteli malzemeler, doğru teknikler ile hazırlanarak tüm özel günlerinizde sizlere sunulmaktadır. Toplantı, organizasyonlar, baby shower, doğum günü partileri, kongreler ve diğer özel günler için catering hizmeti verilmektedir.

Pinoli Catering olarak, aldığımız eğitimlerin ışığında, tüm menü ve lezzetleri kişilerin talepleri doğrultusunda özel olarak hazırlanmaktayız. Sınırsız yaratıcılık, şık sunum, kalite, yerellik, temizlik ve lezzete maksimum düzeyde önem veren eğitimli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile sizlere catering hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

İletişim

  • Adres::

    Vişnezade Mh. Şair Nedim Cd. No:75/A Beşiktaş

  • Haritadaki Konumu

    Pinoli Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.