Catering Hizmetleri İstanbul

My Davet Catering

  • Min. Yemekli
    500 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

My Davet Catering Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
500 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyat
40 TL'den fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
1.000 kişi
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik

My Davet Catering Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet

My Davet Catering Hakkında

My Davet Catering , dinamik, mesleki gelişmeleri yakından takip eden, yaratıcılığını pişirdiği yemekten hazırladığı tabağa kadar her alanda gösteren taptaze bir oluşum. 15 yıllık fotoğrafçılık tecrübesini, organizasyon işiyle perçinleyen Merve Yeşer catering konusunda da ekibiyle birlikte harika işler çıkarıyor. İstanbul Anadolu yakası en iyi catering firmaları arasındaki yerini şimdiden listenin ilk sıralarına taşıyor.

Deneyim
Fotoğrafçılık, organizasyon konusunda müşterilerine verdiği hizmetle kendine yeni bir alan açan firma, birçok davette catering rolünü üstlenerek konuklara lezzetin binbir çeşidini tatma imkanı sundu. Deneyimli, elinin lezzetiyle adını duyuran aşçılarıyla ve titizlikle işini yürüten servis ekibiyle lezzet konusunda öne çıkan firma çok seçenekli menülere sahip. Sadece yemek üretmekle kalmıyor catering için gerekli olan eşyaların tedariğini de sağlıyor.

Hizmetler
Ana yemek, pasta tabakları, ordövr tabakları, içeçek gibi bir çok lezzet skalasını temin edebilecek malzemeye ve el emeğine sahibiz. Catering talebiyle görüşmeye gelen bireylerle,çiftlerle ya da kurumlarla önceden görüşme yapıyoruz ve hangi lezzeti tercih ettiklerini öğreniyoruz. Anadolu yakası catering firmaları’ndan My Davet Catering olarak her lezzeti yapabilecek kabiliyetteki mutfak ekibimizle maharetlerimizi kusursuzca ortaya koymak için yoğun tempoyla çalışıyoruz.

Ek Hizmetler
İnsana verdiğimiz değeri sunduğumuz hizmetin kalitesiyle ve çeşitiyle eş değer görüyoruz. Bu sebeple başka alanlarda da çalışıp insan odaklı hizmetimize devam ediyoruz.

●Organizasyon, organizasyon dekorasyon, organizasyon süsleme,organizasyon malzeme tedariği
●Organizasyon teknik donanım (sahne, ses, ışık)
●Davetiye & menü baskı
●Saç & makyaj desteği
●Catering tedarik desteği
●Servis & temizlik personel desteği
●Şehir içi & şehir dışı çekim
●VIP & Servis aracı ulaşım desteği
●Fotoğraf çekimi, video kayıt alıcılığı ve düzenlemesi

Lezzetimize ve ekibimize güveniyoruz ve bu güveni sizinle paylaşmak istiyoruz. Düğün,söz, nişan yemekleri, iş yemekleri ve yemek desteği alınabilecek her organizasyonda aklınızda İstanbul catering fiyatları hakkında bir bilginiz olsun istiyorsanız “Ücretsiz Teklif Al” butonuna basarak fiyat bilgilendirmesi alabilirsiniz. Catering hizmetinin detayları hakkında kafanızda bir taslak oluşsun diyorsanız My Davet Catering iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Zümrütevler mahallesi, Tülin caddesi, no:30/B Maltepe/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    My Davet Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.