Main Event & Cocktail’s Bar Catering

E-posta Gönder

  • Ataşehir, İstanbul.

Main Event & Cocktail’s Bar Catering Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
40-60 TL
Minimum Kokteyl Fiyat
20-30 TL
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
3.000 kişi
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik Düğün Shot Servisi

Main Event & Cocktail’s Bar Catering Sık Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Main Event & Cocktail’s Bar Catering Hakkında

Düğün ve davet sektöründe eksik bir parçayı doldurmak ve vizyon sahibi bir hizmetle sektöre farklılık kazandırmak amacıyla kurulduk. Main Event Cocktail’s Bar Catering adı ile faaliyet göstermeye başlayan firmamız hatırı sayılır bir süredir İstanbul menşeili olarak hizmet veriyor. Peki, tam olarak ne yapıyoruz? Hemen anlatalım. Kısaca anlatmak gerekirse; özel günler ve kutlamalar için bar kurulumu, kokteyl hazırlama, içecek servisi, depo yönetimi ve etkinlik alanı yönetimi gibi hizmetler veriyoruz. Eğer siz de düğününüz için sıradan olmayan bir eğlence düşünüyor ve birbirinden lezzetli içecekler ile geceyi renklendirmek istiyorsanız sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız. Daha detaylı bilgi edinebilmek için yazımızın devamını da okumanızı tavsiye ederiz.

Main Event olarak işini severek ve aynı zamanda da profesyonelce yapan harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Genç, yaratıcı, dinamik ve de enerjik kadromuz sayesinde %100 müşteri memnuniyetini rahatlıkla sağlıyoruz. Bunu ilk günden beri yaptığımız için kısa sürede kendimizi kanıtladık ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde tanındık. Üstelik ekibimizde barımızı kuran, renkli ve doğal kokteyllerimizi hazırlayan ve bunları servis eden olarak görevleri ayrılan arkadaşlarımız mevcut. Ekipmanımızla birlikte düğününüze katılabilir ve güler yüzlülük ile, ihtiyaç duyacağınız her şeyi sizin için planlayabiliriz.

Düğünler haricinde diğer toplu organizasyonlara da katılım sağlıyoruz. Nişan ve nikâh merasimleri, resepsiyonlar, kurumsal etkinlikler, şirket geceleri, partiler, balolar, festivaller, konserler ve daha fazlası. Her birine kendi dinamiğine uygun olacak şekilde hazırlık yapıyor ve planlama sürecinden geçiriyoruz. Bu sayede organizasyonun kusursuz bir kokteyl ve catering hizmetine kavuşmasını sağlıyoruz.

Üstelik davetiniz ne kadar büyük ve kalabalık olursa olsun hizmet vermekte zorlanmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Shot ve kokteyl dışında sıcak içecek servisi, host, hostes ve karşılama ekibi ve daha pek çok yan hizmetimiz de mevcut. Düğün catering firmaları İstanbul arayışınıza son vermek için hemen yukarıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Main Event & Cocktail’s Bar Catering Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Tuğçe & Bora

Düğün Tarihi: 30.06.2018


Düğünümüz de bize harika kokteyller yaptığınız için teşekkür ederiz. :)

Hande & Ozan

Düğün Tarihi: 25.08.2018


Renkli shotlar ve harika kokteylleriniz için çok teşekkür ederiz, harikasınız! :)

Burcu & Tolga

Düğün Tarihi: 07.07.2018


Main Event ekibinin düğünümüze lezzetli ve renkli kokteylleriyle eşlik etmesinden dolayı teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.