Le Cuistot

E-posta Gönder

Le Cuistot

Catering Hizmetleri

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Diğer

Beyaz Fırın Catering

Kokteyller, yemek öncesi veya yemek sonrası buluşmalar, davetler gibi özel ...

İstanbul

Tam Sofra Catering

Tam Sofra Catering olarak hizmetlerimize İstanbul'da devam ediyor, şehir iç...

İstanbul

Ma Jolie

Catering hizmetleri konusunda profesyonel olan Ma Jolie düğün gününüze özel...

Hakkında

Yemekli düğün konseptiniz için catering firması arıyorsanız Le Cuistot sizlerin hizmetinizde. Zengin bir mutfağa sahip olan ülkemizde catering firması olarak geniş bir yemek hizmeti sunuyoruz. Farklı yemek seçeneklerinin de bulunduğu firmamız sayesinde hiç tatmadığınız lezzetleri profesyonel aşçılarımız aracılığıyla hazırlıyor, müşterilerimize sunuyoruz. Türk lezzetlerini günlük olarak pişiriyor ve düğün akşamı konuklarınıza taze olarak sunuyoruz. Yemeklerimiz kesinlikle günlük olarak pişirilmektedir. Servis aşamasında sıcak olmasına özen gösteriyor, konuklarınızı mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sadece yemeklerde kullanılan ana malzemeler değil; yan malzemelerde de kaliteye önem veriyoruz. Yemekleri kurallarına uygun bir şekilde pişiriyor ve profesyonel personellerimiz aracılığıyla güler yüzlü bir servis hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.

İletişim

Okan

  • Adres: EsenlerYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.