Catering Hizmetleri İstanbul

Akarsu Catering Event

Akarsu Catering Event
 • Kapasite
  Limitsiz

 • Min. Yemekli
  200-500 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Akarsu Catering Event Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
200-500 TL
Minimum Kokteyl Fiyat
30-40 TL
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
Limitsiz
Özellikler
Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik Düğün Shot Servisi

Akarsu Catering Event Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Akarsu Catering Event Hakkında

Düşlerinizi süsleyen tüm özel organizasyonlarınız için yemek hizmeti vermeye hazırız. Kemer Han ailesi olarak mutlu anlarınızda hiçbir aksaklık yaşanmamasını sağlıyoruz. Eğer siz de kusursuz bir davet istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Sizi profesyonel olarak faaliyet gösterdiğimiz markamızla tanıştırmak bizim için büyük bir gurur. Uzun zamandan beri organizasyon sektöründe başarıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mutfaktaki titizliğimiz ve kalitemiz ile ismimizden iddialı şekilde söz ettiriyoruz. Düğün gibi toplu davetlerin oldukça önemli noktalarından biri yemek hizmeti. Biz de size bu konuda yardımcı oluyor, etkinliklerinizi güzelleştiriyoruz.

Her davet bizim için çok kıymetli. Tüm çiftlerimize aynı hassasiyet ve özeni gösteriyoruz. Her organizasyonun sonunda bize “İyi ki!” demenizi amaçlıyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Her zaman İstanbul’un en iyi catering firmaları arasında bulunmayı kendimize ilke ediniyoruz. Kullandığımız araç ve gereçleri düzenli olarak yeniliyoruz. Hizmet anlayışımızı daima ileri seviyeye taşımak için emek harcıyoruz.

Tecrübeli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Yemek yapmak bizim için işten ziyade adeta bir tutku. Bünyemizde bulunan tüm çalışanlarımız hem eğitimli hem de deneyimli. İstediğiniz tüm lezzetleri ve daha fazlasını özel günlerinizde hazırlayabiliyoruz. Her damak zevkine uygun bir seçeneğimiz mutlaka bulunuyor. Taleplerinize göre menü içeriklerinizi oluşturuyor, sizi memnun edecek bir hizmet sunuyoruz.

Organizasyonunuz boyunca hiçbir aksaklık oluşmayacağına şimdiden emin olabilirsiniz. Yemeklerinizi hijyenik koşullarda hazırlıyoruz. Sıcaklığını koruyarak şık bir görünümle masalarınıza servis ediyoruz. Tüm ekibimiz birbiri ile uyum içerisinde çalışıyor. Kalitemizi yakından hissedeceğiniz bir hizmet alacaksınız. İçinde yemeğin ve hizmetin olduğu her davette size yardımcı oluyoruz. Bahçelievler catering firmaları arasında bir araştırma yapıyorsanız, hakkımızda daha detaylı bilgi edinmek için bize ulaşmalısınız.

Bizimle irtibata geçmek için sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yenibosna Merkez Mah. Prof Dr. M. Nevzat Pisak Cad. Doğu San Sit. Sk: 4/18 Bahçelievler

 • Haritadaki Konumu

  Akarsu Catering Event Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.