Göçebe Tektekçi Bar Catering Hizmetleri

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Göçebe Tektekçi Bar Catering Hizmetleri Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  40-60 TL

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  30-40 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  3.000 kişi

Göçebe Tektekçi Bar Catering Hizmetleri Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet

Göçebe Tektekçi Bar Catering Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Göçebe Tektekçi Bar Catering Hizmetleri Hakkında

Uzun yıllardır Tektekçi markası ile özel günlerin ve kutlamaların aranan yüzüyüz. Çılgın eğlencelerin doruklarda yaşandığı anlarda her zaman biz vardık ve olmaya devam ediyoruz. Zaman ve mekân ayırt etmeden bu çılgın ruhu bizimle birlikte her yere taşıyoruz. Tutkumuz olan dinamizm ve enerji ile büyük bir ekip olarak çok çalışıyoruz. İşimizi çok seviyoruz ve itiraf edelim bu işi sevmek zaten hiç zor değil. Eğlenirken eğlendirmek bizim diğer adımız.

Göçebe Tektekçi Bar Catering Hizmetleri adı ile partilerin ve çeşitli organizasyonların ortamının enerjisini yükseltmek için çalışıyoruz. Önemli gün ve gecelerde göçebe ekiplerimiz ile istendiğimiz mekâna giderek hizmetlerimizi sergiliyoruz. Peki, biz tektekçi olarak aslında ne yapıyoruz?

Düğün organizasyonlarında tutun da kokteyl workshopları, ev ve ofis partileri, ürün lansmanları, açılışlar, festivaller, konserler ve daha nice özel davetlere katılıyoruz. Buralarda davetlilere servis hizmetleri sunuyoruz. Bizi organizasyona davet eden ev sahiplerinin dileğine göre akollü veya alkolsüz şekilde içecek ikramlarında bulunuyoruz. Hem dünyada hem de Türkiye’de çok sevilen karışımları, kokteylleri ve shotları başarılı bir şekilde servis ediyoruz. Üstelik bize ait olan ve çok da sevilen özgün içkilerimiz de yok değil. Nelerin nasıl servis edileceği konusunda önceden yaptığımız toplantı ve görüşmeler ile kararı zaten vermiş oluyoruz.

Çiftimiz bizimle iletişime geçtiğinde düğünün konseptini ve nasıl bir organizasyon olacağını öğreniyoruz. Hem bu bilgiler hem de gelin ve damadın isteklerine göre ortaya güzel bir program çıkarıyoruz. Belirlediğimiz özel menüyü gününde ve zamanında harika görsel sunumlar ile davetlilere servis ediyoruz. Zaman ve mekân fark etmeksizin her yere gidebiliyoruz.

Eğer düğününüze renk katmak istiyorsanız sayfadaki formu doldurarak bize ulaşabilir ve Göçebe Tektekçi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İsmail Paşa Sok. No:34 Koşuyolu/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Göçebe Tektekçi Bar Catering Hizmetleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.