Ekol Gıda Organizasyon

Ekol Gıda Organizasyon

Catering Hizmetleri

Kategori

Beykoz, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat20 TL'den az
  • Minimum Kokteyl Fiyat20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?1 haftadan az
  • Maksimum Davetli Sayısı1.000 kişi

Özellik

  • Özellikler Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Sorular

  • Hazırladığınız ekstra menüler neler? Vejetaryen

Hakkında

2008 yılından beri Ekol Gıda Organizasyon ismiyle düğün, kına gecesi, nişan, mezuniyet kutlamaları, tekne düğünleri ve kurumsal şirketlere başarılı bir şekilde yemek hizmeti veriyoruz.

Profesyonel aşçı ve servis elemanlarından oluşan kadromuzla düşlerinizin ötesinde bir kaliteyi masalarınıza getiriyoruz. Yemek hizmetinin yanı sıra servis takımları, raşolar, benvari ve ızgaraklar gibi eksiksiz bir malzeme koleksiyonu da sunarak davetinize dair tüm ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Yemeklerinizi hazırladıktan sonra soğumadan servis araçlarımızla bizzat getiriyoruz.

Davetiniz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir organizasyon içeriği istediğinizi, menü listeleri hakkında düşüncelerinizi tüm detaylarıyla konuşuyoruz. Her zaman isteklerinizi önceliğimiz yaparak müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz. Şık bir masa sunumunda birbirinden lezzetli yemekleri sofralarınıza getiriyoruz. Hijyen kurallarına dikkat eden aşçılarımız eşliğinde tadı damağınızda kalacak bir hizmet sunuyoruz. Dilerseniz menü listelerimiz üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde çok sayıda gıda mühendisinin de çalıştığını da özellikle belirtmek isteriz. Düzenli olarak kontrolleri yapılan yemeklerimiz için Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan İşletme Kayır Belgesi, TSY, HYB, İSO9001, İSO 22000 Helal Üretim Belgesi ve çeşitli iş deneyimlerine dair belgelerimiz bulunuyor.

Düğün tarihinizde başka bir yere hizmet veriyoruz diye sakın üzülmeyin. Aynı gün içerisinde en az 10 organizasyon yapabilecek kapasiteye sahip kalabalık bir ekibe ve geniş bir mutfağa sahibiz. Tekirdağ’dan İzmit’e kadar geniş bir mesafede lezzetli yemeklerimizle sizi buluşturuyoruz. Sıcak servis etmeye dikkat ettiğimiz yemeklerimizi afiyetle yerken Ekol Gıda Endüstri’yi tercih ettiğiniz için “İyi ki!” diyeceksiniz.

Siz de hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan mail adresi, iletişim formu ve telefon numarası yoluyla bizimle rahat bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

  • Adres: Çiftlik Mh. Cumhuriyet Cd. No:183

Ekol Gıda Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ekol Gıda Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.