Develi Catering

E-posta Gönder

Develi Catering Genel Özellikler

 • Minimum Yemekli Fiyat

  60 TL'den fazla

 • Minimum Kokteyl Fiyat

  40 TL'den fazla

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

 • Maksimum Davetli Sayısı

  250 kişi

Develi Catering Özellikler

 • Özellikler

  Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Develi Catering Sıkça Sorulan Sorular

 • Hazırladığınız ekstra menüler neler?

  Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Develi Catering Hakkında

Flora, Gaziantep mutfağının en başarılı temsilcisi olan Develi grubuna, alakart restoranlarından bağımsız olarak bir davet ve kutlama salonu yaratma amacıyla tasarlandı. Çeşitli kutlama ve organizasyonlara ev sahipliği yapacak bu davet mekanında, beyaz tonların ağırlıkta olduğu saf, sade ama şık bir atmosfer sunmak amaçlandı.

Bölgenin bahçe içerisinde ve bahçeye açılan tek banket salonu olarak öne çıkan Flora, Develi grubu için özel olarak tasarlanmış ve el işçiliği ile hazırlanmış bir kalıptan oluşturulan bitki motifli bir rölyef ile giydirildi.
350 m2 büyüklüğündeki salon cephesi bu motif ile bezenirken, 140 m2 mutfak alanını içinde barındıran giriş yapısı da sıra ağaçlardan oluşan doğal bitki örtüsünden bir kutu içine alındı.

Beyaz tonların ağırlıkta olduğu mekanda, 30m2 LED panel (barkovizyon) sayesinde davetin konseptine uygun bir grafik video gösterimi yapılarak, müşteriye mekanın rengini tercih edebilme olanağı verildi. Düğün, nişan, lansman, kurumsal toplantılar ve kutlamaya yönelik organizasyonlar için bembeyaz giydirilmiş bir mekân yaratıldı.

Mekanı gerektiğinde ikiye bölmek için aynı zamanda dekoratif olarak da kullanılabilen izolasyonlu bölücü paneller, iki ayrı davetin aynı anda yapılmasına imkân sağladı. Birçok balo salonunun aksine bahçeyle iç içe, gün ışığı alan ve dönüştürülebilir bir alan ortaya çıktı. Modern bir yapı olmasına rağmen mekanı bezeyen motifler ile beraber içinde bulunduğu bahçeyle birliktelik sağlanması amaçlandı.

Her türlü kutlama, davet ve etkinliklerde kullanılabilecek esnek ve ferah bir davet alanı yaratıldı.
Etrafa saçtığı grafiğin tonlarıyla tüm mekanın boyanabildiği, davetten davete rengi ve ruhu değişen özel bir salon meydana geldi.

Düğün, nişan, özel davetler, kongreler, toplantılar, seminerler, film galaları vs.. etkinliklerine uygun tasarlanan salonumuzda Develi’nin deneyimli kadrosu ve değişmez damak tadıyla siz değerli misafirlerimizi unutulmaz bir deneyim yaşamaya davet ediyoruz

İletişim

 • <strong>Adres:</strong> %address%

  İstanbul Cd. Eski Petekevler Mevkii Florya / Bakırköy

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.