Cocina Catering

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Cocina Catering Hakkında

Butik Mutfak anlayışı ile üretim yapan Cocina Catering ev yemeği lezzetinde üretim yapmaktadır. Sabah hazırlanıp pişirilen yemekler en taze haliyle müşterilere ulaştırılır. Aynı zamanda yakın çevredeki iş yerleri ve ofis çalışanları için yerinde hizmet vermektedir. Cocina Catering fabrikasyon üretim yapmayacak kadar lezzetli, hijyenik ortamda asla kaliteden ödün vermeden hizmet etmektedir.Kapasitemiz butik üretime uygun tasarlanmış olup, fabrikasyon üretim yapılmayacaktır. Ofis çalışanlarının ilk tercihi olmak hedefimizdir.
Misyonumuz
Cocina Catering olarak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına, profesyonelce en kaliteli hizmeti en uygun fiyat ve çözümlerle sunup sektöründe lider olmayı hedeflemekteyiz. En büyük avantajımız butik mutfak sistemini benimsemiş olmamızdır. Böylece yemeklerimiz sabah hazırlanıp, az sayıda pişirilerek daha lezzetli sonuçlar alınmaktadır. Cocina ailesi olarak amacımız, zengin menülerimizi Türkiye'nin en kaliteli firmalarının ürünleriyle yaptığımız yemeklerimizi, son derece tecrübeli aşçılarımızla beraber harmanlayıp siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktır.
Vizyonumuz
Butik mutfak tarzını ve anlayışını bozmadan ofis çalışanlarının ilk tercihi olmak hedefimizdir.Firmamız sektörde yaptıklarıyla farklılık yaratan, yenilikçi misyonuyla sektörde tercih edilen bir firma ve marka olabilmek için çalışmaktadır.

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad. Sahrayıcedid Mah. Dilkom Sitesi 5, 55/7 Kozyatağı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cocina Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.