Banket Catering

1

E-posta Gönder

0216 706 0381

Catering Hizmetleri

Kategori

Limitsiz

Kapasite

60 TL'den fazla

Min. Yemekli

Ümraniye, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Yemekli Fiyat 60 TL'den fazla
  • Minimum Kokteyl Fiyat 40 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı Limitsiz

Özellikler

  • Özellikler Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Kampanyalar ve Paketler

Banket Catering

Erken Rezervasyonlarda %15 İndirim Sizleri Bekliyor!

Fırsatı kaçırmayın.

Son gün 01/06/2021


Hakkında

Düğün, nikah, söz, nişan gibi sevdiklerinizle bir arada olacağınız davetlerinizin günü iyiden iyiye yaklaşmaya başladıysa konuklarınıza ikram edeceğiniz yemeklerin hangi firmanın mutfağında pişeceğini de araştırmaya başlamışsınız demektir. Tatlı bir telaşa sahip bu süreçte Banket Catering olarak izin verin, biz de yanınızda olalım. Özel günlerinizi ziyafete çevirebileceğiniz harika menüler ve profesyonel ekibimizle size hizmet vermek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

2013 yılından kurulan Banket Catering Davet Organizasyon isimli firmamız 500 metrekarelik pişirme ve depo alanları ile hijyenik koşullarda catering yemek üretim hizmeti veriyor. Dilediğiniz zaman mutfağımızı ziyaret edebilir, ürün içerikleri ve seçenekleri için görüşme sağlayabilirsiniz. Hizmetimiz için herhangi bir kişi sınırlamamız bulunmuyor. 30 kişilik etkinlikten 3000 Kişilik etkinliklere kadar başarıyla hizmet veriyoruz. Pek çok özel organizasyonun Banket menülerini hazırlıyoruz. İyi lezzetleri her daim bir araya getirerek, yemeklerin tatlarını yıllarca unutmamanızı sağlıyoruz. Hijyen kurallarına uyarak sorunsuz bir hizmet veriyoruz.

Çok sayıda menü çeşidini bünyemizde barındırıyoruz. Menülerimizin içerikleri ve konseptleri birbirlerinden oldukça farklı. Bir menüde et ağırlıklıyken bir diğerinde deniz ürünleri konseptini uyguluyoruz. Bunun için düğün öncesi nasıl bir menü oluşturmak istediğinize net şekilde karar vermeniz gerekiyor. Aynı zamanda diyabet ve vejetaryen olmak üzere özel içeriğe sahip ayrı menülerimiz de bulunuyor. Sadece menü hizmeti sunmakla kalmıyor aynı zamanda servis personeli hizmeti de veriyoruz. Konuk sayınıza yetecek kadar personelimizi davet mekanınıza yönlendirerek, ikramların dağıtımı aşamasında destek oluyoruz.

İstanbul catering firmaları arasında çalışmalarımızla ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz Banket Catering’in seçkin lezzetleriyle buluşmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanarak ya da yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Gürler Durmaz

  • Telefon: 0216 706 0381
  • Adres: İnkılap Mah. İlkkurşun Cad. No:73, Ümraniye

Banket Catering Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!