Brunch Plus Catering & Organizasyon

Brunch Plus Catering & Organizasyon


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Brunch Plus Catering & Organizasyon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Yemekli Fiyat 60 TL'den fazla
  • Minimum Kokteyl Fiyat 30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
  • Maksimum Davetli Sayısı 2.000 kişi

Özellik

  • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Servis Personeli, Ekipman, Menüde Değişiklik

Hakkında

Hayalinizde nasıl bir düğün var?
Düğününüzü A'dan Z'ye deneyimli bir ekiple planlamak ister misiniz?
Bir düğün organizasyonu içinde yer alabilecek tüm bileşenleri bir araya getirerek sizler için hayatınızın en önemli gününü en hafif olacağınız gün haline getiriyoruz.
İster bir saray bahçesi, ister bir plaj düğünü planlıyor olun Brunch Plus olarak başta catering organizasyonu olmak üzere, düğününüzle ilgili ihtiyaç duyduğunuz, tüm süsleme, ekipman hizmetleri, fotoğraf, müzik, animasyon ve daha fazlasının organizasyonunu iş ortaklarımızla yürüterek tüm süreçte yanınızda oluyoruz.
Ayrıca sizler için farklı yapı ve güzelliklere sahip 3 farklı mekan alternatifi sunmaktayız.
Hayallerinizdeki düğünü şekillendirmek için size sunduğumuz 3 Dakikalık kısa videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz.
Düğün davet menülerimizi tanıtmak ve wedding plannerlık hizmetimizi anlatabilmek için sizlerle tanışabilmeyi arzu ediyoruz.

SORU & CEVAP

Hazırladığınız Ekstra Menüler Neler?

Özel detaylar içeren her türlü menüyü hazırlayabiliyoruz. Başlangıç kokteylleri, şeker büfeleri, pasta büfeleri, kokteyl-içecek barları, after partyler, animasyonlu yiyecek ikramları konusunda da yaratıcı fikirler sunabiliyoruz.

Mekana karar vermiş olmalı mıyız?

Hayır. Brunch Plus ile düğününüzü konuşmak için düğün mekanını seçmiş olmanıza gerek yok. Bu seçimi isteklerinize göre sunacağımız mekanlardan beraber yapabiliriz.

Organizasyon Stilinizi Nasıl Tanımlarsınız?

Dugunbahcesi.com profesyonel ekibiyle düğün davetlerinin sadece yiyecek içecek servisini değil ihtiyaç duyulan her türlü planlama ve detayda wedding plannerınız olarak yanınızda yer alır.

Verilen Hizmetler: Düğününüzün mekan & catering organizasyonun yanında her türlü düğün ihtiyacınız için işinin profesyonelleri ile işbirliği yapar ve size hizmet sunar. Diğer tedarikçi firmalardan teklif almak, planlamayı yapmak istekleriniz doğrultusunda dugunbahcesi.com ekibinin wedding planner’lık hizmeti kapsamındadır.

Hizmet Verdiğimiz Diğer Organizasyonlar: Kurumsal davetler, catering, fuar catering, kurumsal piknikler, sünnet düğünü, nişan kına davetleri, ev&bah;çe partileri, davet dekor.

İLETİŞİM

0216 706 2890
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Hakan Gorgu, Ahu Tultay Adres İnönü Mah. Alpkaya Cad. No.22/A Ataşehir / İstanbul
Ataşehir,
Evleneceklere Destek Hareketi
Brunch Plus Catering & Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Brunch Plus Catering & Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap