Okyay Ünsal

Blue Bar Catering

E-posta Gönder

  • Kadıköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

  • Okyay Ünsal
    Firma Sahibi

    Profesyonel ekibimiz, sizlere hizmet vermeye her daim hazır! Tüm detaylar için... devamı 

Blue Bar Catering Genel Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
60 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyat
40 TL'den fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
Limitsiz

Blue Bar Catering Özellikler

Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik Düğün Shot Servisi

Blue Bar Catering Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Vegan, Vejetaryen

Blue Bar Catering Hakkında

Düğününüzde ve diğer özel günlerinizde misafirlerinizle geniş bir içki yelpazesinin tadına bakmak, seçkin damak zevklerine hitap eden birbirinden lezzetli kokteyller denemek istemez miydiniz? O halde imdadınıza Blue Bar Catering yetişiyor. Sektörde deneyimli isimler tarafından kurulan genç markamızla hem bilginin paylaştıkça çoğalması amaçlı atölyeler düzenliyor hem de özel sunumlu kokteyl servislerinden menü danışmanlığına birçok hizmetle davetlerinizi renklendiriyoruz.

Deneyim
Blue Bar Catering Kadıköy’de 2022’de kuruldu. Firmamız 10 yıllık hizmet sektörü ve içecek danışmanlığı deneyimine sahip isimlerin dahil olduğu işinin erbabı bir ekiple hizmet veriyor. Şimdiye kadar yüzlerce gelin ve damatla workshop’lar ve kokteyl atölyeleri gibi birbirinden keyifli etkinliklere imza attık. Özellike bar catering alanında özelleşmiş şekilde hizmet veriyor, deneyimlerimizi özel günlerinize tatlı bir dokunuş katmak için kullanıyoruz.

Hizmetler
Catering İstanbul Anadolu Yakası firmaları arasında faaliyet gösteren Blue Bar Catering’de işimizi severek yapıyor, uzmanlık alanlarımız doğrultusunda çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. Davetinizin konseptine uygun şekilde bar catering, shot ve kokteyl servisi, imza kokteyl yapımı, konsepte özel sunumlar gibi pek çok olanakla karşınızdayız. Farklı lezzetlerle tanışmak isteyen konuklarınızın taleplerini sağlıklı içecek ve vegan içecek yelpazemizle karşılıyoruz. Davetlerinizde sunum hosteslerimiz ve bartender’larımız her türlü ikram konusunda size yardımcı oluyor. Dilerseniz menü danışmanlığınızı da üstleniyoruz.

Ek Hizmetler
Blue Bar Catering’in verdiği hizmetler sadece düğünlerle sınırlı kalmıyor. After party’ler, ofis partileri, happy hour etkinlikleri ve kongreler gibi pek çok farklı bağlamda profesyonel ekibimizle karşılaşabilirsiniz. Düzenlediğimiz workshop’lar ve kokteyl atölyeleriyle size keyifli bir öğrenme ortamı oluşturuyor, ayrıca personel eğitimi hizmeti de veriyoruz. Moleküler miksoloji ve clear ice buz mührü gibi hizmetlerimiz de rağbet görüyor.

Blue Bar Catering’in sunduğu özelleşmiş hizmetler sayesinde davetinize belirlediğiniz konseptin tam anlamıyla ve tüm incelikleriyle hayata geçirildiğinden emin olabilirsiniz. Üstelik çok geniş bir davet ve etkinlik yelpazesine yönelik faaliyet gösteriyor ve eğitimden kokteyl servisine her türlü hizmeti veriyoruz. Blue Bar Catering fiyatları gibi bilgileri edinmek içinse tek yapmanız gereken vakit kaybetmeden sayfanın altındaki iletişim bilgileri ya da yan taraftaki form aracılığıyla bize ulaşmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.