Catering Hizmetleri İstanbul

Blue Bar Catering

 • Min. Yemekli
  100 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Okyay Ünsal
  Firma Sahibi

  Merhaba! Ben Okyay Ünsal. 10 yıldan fazladır eğlence sektöründe, alkollü ve... devam 

Blue Bar Catering Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyat
10 TL'den az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
Limitsiz
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik Düğün Shot Servisi

Blue Bar Catering Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet

Blue Bar Catering Hakkında

Blue Bar Catering, 2022 yılında İstanbul'da kuruldu. Bu sürece gelene kadar geçmiş tecrübelerimizde ise düğünler, şirket içi etkinlikler ve diğer özel günlerde 10 yıldan fazladır tüm Türkiye ve yurt dışında 2.000'den fazla "kokteyl catering" hizmetlerinde bulunduk. Edindiğimiz tecrübe ve içecek üzerine uzman kadromuz ile, size sadece bir içecek servisi vermekten öte, en özel ve önemli günlerinizde etkinlik sürecini en iyi şekilde yönetiyor ve size her zaman destek oluyoruz.

Alkollü ve alkolsüz kokteyller, sağlıklı içecekler, shot içecek sunumları, kokteyl workshopları, moleküler miksoloji, işletme ve personel danışmanlığı gibi konularda her zaman profesyonel ve yaratıcı çözümler sunmaktayız.

Bugüne kadar destek verdiğimiz tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz ile birden fazla kez çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Türkiye'nin önde gelen ve kozmetik, elektronik para, organizasyon, havacılık, otomotiv, işletme danışmanlığı ve spor sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler ile iş ortaklığımız sürmektedir.

Her içecek ihtiyacını en yaratıcı çözümler ile karşılamak ise felsefemizdir.

Blue Bar Catering’in sunduğu özelleşmiş hizmetler sayesinde davetinize belirlediğiniz konseptin tam anlamıyla ve tüm incelikleriyle hayata geçirildiğinden emin olabilirsiniz. Üstelik çok geniş bir davet ve etkinlik yelpazesine yönelik faaliyet gösteriyor ve eğitimden kokteyl servisine her türlü hizmeti veriyoruz. Blue Bar Catering fiyatları gibi bilgileri edinmek içinse tek yapmanız gereken vakit kaybetmeden sayfanın altındaki iletişim bilgileri ya da yan taraftaki form aracılığıyla bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Osmanağa mh. Nüshet Efendi sk. No:29

 • Haritadaki Konumu

  Blue Bar Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.