Catering Hizmetleri İstanbul

Major Fine Food

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Major Fine Food

Major Fine Food Hakkında

Major Fine Food firması çiftlere çözüm ortaklarıyla birlikte profesyonel ve kaliteli bir catering hizmeti sunuyor. Major Fine Food ekibimizde deneyimli çalışanlarımız ve yetenekli şeflerimiz mevcut. Hizmet vermeye başladığımız andan beri memnuniyetinizi esas alıyoruz. Siz ve misafirleriniz için lezzetli ve şık sunumlara sahip yemekler hazırlamaktan mutluluk duyuyoruz! İstanbul’da catering hizmeti veren firmalar arasında yer alan Major Fine Food farklı ve güzel lezzetlerle davetlerinizi renklendiriyor!

Deneyim
Major Fine Food ekibi her zaman kendisini geliştiren ve işini aşkla yapan kişilerden oluşuyor. Bu doğrultuda her zaman sizin de memnuniyetinizi önemsiyoruz. Yıllardır birçok mutlu çiftle buluştuk. Bütün özel davetlerde akıllarda ve damaklarda iz bırakacak güzel yemekler sunmaya devam ediyoruz. Siz de profesyonel bir ekiple catering hizmetinizi gerçekleştirmek istiyorsanız Maltepe’de bulunan firmamızı tercih edebilirsiniz! Major Fine Food ürünleri size harika tatlar sunuyor.

Hizmetler
-Düğün, nişan, kına ve bekarlığa veda, kokteyl içeren davetler, fuar, gala, lansman gibi kurumsal etkinlikler, evde gerçekleştirilecek davetler, piknik ve brunch organizasyonlarında firmamızı tercih edebilirsiniz.
-Hem restoran olarak hizmet veren hem de gıda satışı yapan firmamız özel davetlerinizden önce sizinle görüşme ayarlıyor. Görüşmemiz sonucunda sizden detaylı bilgi alıyor ve isteklerinizi öğreniyoruz. İstekleriniz doğrultusunda davetinizin türüne uygun ikramlarımızı damak zevkinize göre hazırlıyoruz.
-Menülerimizi birlikte oluşturuyor, ikramlarınız ve masa düzeninizi davetinizin konseptine uygun bir şekilde sunmaya da özen gösteriyoruz.
-Köfte ve diğer yerel lezzetleri orijinal tariflerine uygun bir biçimde hazırlıyoruz.
-Ürünlerimizde hiçbir katkı maddesi ve endüstriyel ürün kullanmıyoruz.
-Amacımız en kaliteli malzemelerle nefis lezzetler hazırlayıp size ve değerli misafirlerinize sunmak.

Ek Hizmetler
-Firmamız yalnızca catering hizmeti vermekle sınırlı kalmayıp aynı zamanda perakende gıda satışı da yapıyor. Zengin ürün seçeneklerimize bayılacağınızdan eminiz!

Özel davetlerinizle ilgili planlamanızı yaparken sıra lezzetli yemeklere geldiyse, doğru adrestesiniz! Firmamız uzman ekibiyle kusursuz catering hizmetlerine imza atıyor Binlerce başarılı organizasyonumuzu inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. İstanbul’da catering hizmeti fiyatları ve Major Fine Food’un avantajlı hizmet paketleri hakkında bilgi almak için ücretsiz formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli! Catering hizmetinizi en iyi şekilde sunacağımızın sözünü veriyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.