Catering Hizmetleri İstanbul

Bando Catering

5,0
 • Min. Yemekli
  500 TL'den fazla

 • Kapasite
  1.000 kişi

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün menüsü istediğini anlat, ücretsiz asistanımız sana uygun 5 catering firmasından fiyat teklifi göndersin!

Bando Catering Özellikler

Minimum Yemekli Fiyat
500 TL'den fazla
Minimum Kokteyl Fiyat
40 TL'den fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Maksimum Davetli Sayısı
1.000 kişi
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Servis Personeli Ekipman Menüde Değişiklik Düğün Shot Servisi

Bando Catering Sıkça Sorulan Sorular

Hazırladığınız ekstra menüler neler?

Diyabet, Vegan, Vejetaryen

Bando Catering Hakkında

Tüm ayrıntıları özenle planlıyor ve telafisi olmayan düğün gününüzü kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsunuz. Kuaförü, gelin arabasını, gelinlik ve damatlığı, salonun kiralanmasını, süslenmesini, masa ve sandalyelerin giydirilmesini kısacası gerekli her şeyi düşündünüz. Peki, yemek? Yemekli bir düğüne imza atacaksanız, bu özel günde profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var. Bu desteği Bando Catering İstanbul’da çiftlerine 20 yılı aşkın süredir uzmanlıkla sağlıyor.

Faaliyet göstermeye başladığımız 2000 yılından beri tüm bilgi birikimlerimizi ve tecrübelerimizi çiftlerimize en iyi şekilde aktarmayı amaçladık. “Öğrenmenin yaşı yoktur” diyerek kendimizi sürekli geliştirdik, aldığımız eğitimler ile yetinmedik. Gastronomideki en son akımları yakından takip ettik, sürekli yeni menüler, malzemeler ve tatlar için araştırmalar yaptık. Bu özelliğimiz sayesinde de kısa sürede İstanbul’daki catering firmaları arasından farklılaştık, çiftlerimizin ilk tercihleri arasına girdik.

Zarif ve yaratıcı sunumlarımızı sorunsuz servisimiz ile birleştiriyor, düğününüzde ihtiyacınız olan yemek hizmetini hiçbir aksaklık yaşamadan sağlıyoruz. Standart menüler yerine çiftlerin damak zevkine uygun, farklı menüler hazırlıyoruz. Bunun için de öncesinde sizlerle konuşuyor, beğenilerinizi öğreniyoruz.

Güler yüzlü bir ekip ile çalıştığımızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. İşimizi severek yapıyoruz. Bu da her aşamada misafirlerimize yansıyor. Düğünlerinde sıcakkanlı ve samimi servis elemanlarını görmek kim istemez ki?

- Yeni bir hayata başlayacağınız ve ömrünüzün belki de en önemli günü olan düğünler
- İşinizdeki başarılarınızı sergilediğiniz şirket toplantıları, iş yemekleri, açılışlar, kokteyller
- Sevdiğinizle birlikte atacağınız ilk ciddi adım olan söz ve nişanlar
- Çocuğunuzun okulunu başarıyla bitirdiği mezuniyet baloları

Ve daha sayamadığımız pek çok farklı davette yer alabiliyoruz. Her detayın kusursuz olması için hassasiyetle çalışıyoruz. Sağlayacağımız tüm imkânlardan eksiksiz yararlanabilmeniz için bizimle davet tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçmeniz gerektiğini söylemek istiyoruz. Böylelikle eksiksiz bir şekilde hazırlanabiliyor, gecenizi kusursuz bir şekilde planlayabiliyoruz.

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Karanfil Sok. Tellioğlu Ap. No: 11/A, Dikilitaş, İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Bando Catering Yol Haritası

Bando Catering Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Gamze & Hakan

Düğün Tarihi: 16.05.2017

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Dış mekanda yaptığımız Akdeniz Menüsü düğünümüz çok güzeldi. Güler yüz, zerafet ve lezzetler mükemmeldi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.