Şimşek Catering

E-posta Gönder

Şimşek Catering Hakkında

16 eylül 2006 da Edirne’de Hasan Şimşek tarafindan kurulan Şimşek Restaurant & Catering deneyimli aşçısı, güleryüzlü personeli ve 4 araçtan oluşan hızlı servisi ile Edirne halkına farklı bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. 60 kişilik geniş salonu ve yazları daha da keyifli hale getiren 30 kişilik bahçesi bulunan restaurantımızda müşterimizin memnuniyeti önceliklidir. İş yerinde personeliniz ya da evde ailenizle birlikte en sicak ve leziz anlari Şimşek Restaurant & Catering ile paylaşabilirsiniz.

Her çesit yemek ve ızgara yanında zengin tatlıları da içinde barındıran menüsüyle ev ve iş yerlerine yemek servisi hizmeti de sunmaktayız. Temiz ve nezih ortamiyla en huzurlu anlarınızı yaşayabileceğiniz bir yer olan Şimşek Restaurant, kaliteli ve ekonomik menüleriyle herkese ulaşmayı hedeflemektedir.

Bizi tercih eden müşterilerimize eşsiz lezzet ve kalitemizi beklediklerinden kısa sürede ulaştırmak için filomuza katmış olduğumuz Ford Transit, Fiat Doblo, Dacia Logan VAN ve Lada araçlarımız ile hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda 4 farklı lezzeti barındıran tabldot menümüz uygun fiyatımız ile de müşterilerimizin hizmetindedir. Dileyenler tabldot yemek listemizi internet sitemizden takip edebilirler.

Farklı tatlarımızı güler yüzlü hizmetimiz ile sizlere sunmaya, her şeyin en iyisini yaparak sizleri mutlu etmeye, sizin ilginiz ve sevginiz ile büyümeye devam edeceğiz. Lezzetli yemekler eşliğinde aile sıcaklığını yaşamak isteyenleri Restaurantımıza bekleriz.

İletişim

  • Adres:

    Yeni Belediye Sarayı Yanı, Çağlar Benzinliği arkasi No; 17

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.