Kuyumcu Levent

E-posta Gönder

Kuyumcu Levent

Kuyumcu Levent Hakkında

Altın ve pırlanta dünyasının parlayan yıldızı Jival, Kasım 2006 yılında sektöre adım atarak kısa sürede Türk kuyumculuk sektörünün lider markalarından biri olmayı başardı. Tasarımda yeniliğe önem veren Jival, kalite ve estetiği özgün tasarımlarına yansıtarak bugün Türkiye çapında takı severler ile buluşmaktadır.

SAP ERP ve SAP CRM gibi yazılımlarında kuyumculuk sektörünün ilk uygulayıcısı olmuştur. Kurumsal kaynak planlama yazılımları arasında lider firma SAP ile işbirliğine giderek, satış ve dağıtım alanında SAP çözümlerini kullanarak satış servisini en hızlı ve hatasız şekilde gerçekleştirmiştir.

Jival Pırlanta

14 Ayar altın ürünlerin yanı sıra ilk olarak 2008 yılı Mart ayında Jival Pırlanta ile pırlanta dünyasında yerini alarak kısa sürede mücevher sektörünün lider pırlanta markalarından biri oldu. İnce işçiliği, taş berraklığı ve farklı tasarımlarıyla rakiplerinden ayrılan Jival Pırlanta, kalite ve estetiği özgün tasarımlarına yansıtarak bugün Türkiye çapında 1500’ü aşkın seçkin noktada mücevher severler ile buluşmaktadır.


Jival.com.tr

Teknolojik yeniliklerin bir devamı olarak Jival, son zamanlarda hızla yaygınlaşan elektronik ticareti kullanmaya başlamıştır. Proje planı Mayıs 2009’da tamamlanan Jival İnternet Sitesi ve İnternet Mağazası müşterilerden gelen talepler doğrultusunda Mart 2013’te yenilenmiştir. Kendini her zaman geliştiren ve markasını teknolojiyle buluşturan Jival’in takı severler ve kuyumculara daha iyi hizmet vermek için internet sitesinde gerçekleştirdiği çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.


Jival Magazin

Altı aylık dönemlerde sektörüne değer katmak ve koleksiyonlarını tanıtmak amacıyla kendi bünyesinde hazırladığı Jival Magazin dergisinin kapak çekimlerinde, Türkiye’nin tanınmış isimlerinden Tülin Şahin, Begüm Kütük, Azra Akın, Ece Sükan, Pınar Altuğ, Fatoş Kabasakal, Duygu Yetiş, Eda Özerkan, Gülben Ergen, Sinem Kobal, Fahriye Evcen ve Özlem Yıldız ile çalışılmıştır.


Jival Nuruosmaniye Showroom

Jival, kadının güzelliğini ön plana çıkaran ve kendisini özel hissettiren altın ve pırlanta koleksiyonlarının yer aldığı geniş ürün yelpazesiyle Nuruosmaniye’deki showroomunda kuyumcu ve müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.İş süreçlerine getirdiği yenilikçi yaklaşımını, müşteri ilişkileri yönetimi, ürün geliştirme ve iletişim çalışmaları ile birleştirmesi sonucunda Jival, pazarda lider markalar arasında yerini almıştır.Tüm özel anlarınızın büyülü tamamlayıcısı olmaya aday Jival tasarımlarını Jival Nuruosmaniye Showroom’unda yer alan birçok ürünü Jival.com.tr internet mağazasında bulabilirsiniz.


İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.