Valentine Diamond

E-posta Gönder

Valentine Diamond Hakkında

Valentine Diamond mücevher üretiminin tüm aşamalarını gerek kendisi gerekse diğer toptancılara yönelik sürdüren Tangülü Mücevherat'ın 2008 yılında oluşturduğu perakende ve toptan servisleri olan markasıdır.

Yurt dışında Libya, Fransa, Romanya ve Yunanistan'da yürüttüğü toptan pazarlama faaliyetleri yanında yurt içinde de 33 noktada Corner'lık prensipleri ile nihai müşterilere ulaşmaktadır.

2010 yıllı başında hali hazırda üretim ve toptan satış faaliyetlerine devam etmek kaydı ile Tangülü Mücevherat bu markasını bir perakende mağazalar zinciri oluşturabilmesi amacı ile yeniden yapılandırmıştır. Bu yapılandırma çerçevesinde kendi içerisindeki tasarım, üretim, reklam, pazarlama gibi bölümleri ikiye ayırıp bir Valentine Franchising sistemi oluşumu anlamında gerekli altyapı ve hazırlıkları sağlamıştır. 
           
Valentine Diamond, 2011 yılını kapsayan 12 aylık iş planında altı yeni mağaza bildirmektedir. Bu mağazalardan birincisi oldukça parlak bir gelecek vaat eden Wedding World AVM 'de 2 Ekim 2010 yılında açıldı. Sonraki 5 mağazadan 3'ü İstanbul'da diğer ikisi Anadolu vilayetlerinde olacak şekilde gerekli anlaşmaları yapmıştır.

Valentine Diamond, Valentine Diamond Finishing Center ismini verdiği bölümünde ise perakendeci ve toptancı üreticiler için mücevher üretiminin tüm aşamalarını bir arada bulabilecekleri ve eş standartlı kalitelerini zaman içerisinde koruyabilecekleri komple bir hizmet vermektedir.

Bu hizmet sayesinde bu güne kadar birçok atölyeye dağılmış üreticilerimizin zaman, maliyet ve sürekli değişken kalite sorunlarına tek bir elden ve tek bir noktada çözüm oluyor.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Wedding World Kuyumcukent AVM Basın Ekspres yolu, 29 Ekim Cad. No:1 Bahçelievler İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Valentine Diamond Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.