Pera Diamond


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Pera Diamond sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Pera; aşkların, nostaljinin, tutkunun, modanın, coşkunun ve hareketliliğin semti... Pera Diamond... Adını İstanbul’un eski ve en gösterişli bu semtinden alıyor... Ve kurulduğu günden bu yana mücevher tutkunlarına hizmet veriyor. “Pırlanta tutkusu” sloganıyla yola çıkan Pera Diamond, seçkin ve kaliteli mücevher koleksiyonları, hızla gelişen dağıtım ağı ile büyümeye devam ediyor.
Gün boyu sizinle...
Tasarımlarını pırlantanın o eşsiz ve büyüleyici ışıltısıyla süsleyen Pera Diamond’ın mücevher koleksiyonunda her tarzdan ve konumdan, stil sahibi kadını etkileyecek güzellikte mücevherler yer alıyor. Hem gece hem de gün boyu kullanılabilecek farklı tasarımlarıyla, şıklığından ödün vermeyen mücevher tutkunlarına sesleniyor Pera Diamond...
Dünya mücevher modasını yakından takip eden Pera Diamond, her zevke hitap eden, özel ve modern tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Koleksiyonlarında kullanılan pırlanta ve diğer değerli taşların yanında üretim kalitesiyle yüksek standartlarda hizmet veren Pera Diamond, satış sonrası destek hizmetiyle de farkını ortaya koyuyor.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Muruvvet Can Adres Şerefefendi Sokak No:22 <br>Cağaloğlu İstanbul
Diğer,
Evleneceklere Destek Hareketi
Pera Diamond ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Pera Diamond hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap