Pera Diamond

E-posta Gönder

Pera Diamond
  • Diğer, İstanbul.

Pera Diamond Hakkında

Pera; aşkların, nostaljinin, tutkunun, modanın, coşkunun ve hareketliliğin semti... Pera Diamond... Adını İstanbul’un eski ve en gösterişli bu semtinden alıyor... Ve kurulduğu günden bu yana mücevher tutkunlarına hizmet veriyor. “Pırlanta tutkusu” sloganıyla yola çıkan Pera Diamond, seçkin ve kaliteli mücevher koleksiyonları, hızla gelişen dağıtım ağı ile büyümeye devam ediyor.
Gün boyu sizinle...
Tasarımlarını pırlantanın o eşsiz ve büyüleyici ışıltısıyla süsleyen Pera Diamond’ın mücevher koleksiyonunda her tarzdan ve konumdan, stil sahibi kadını etkileyecek güzellikte mücevherler yer alıyor. Hem gece hem de gün boyu kullanılabilecek farklı tasarımlarıyla, şıklığından ödün vermeyen mücevher tutkunlarına sesleniyor Pera Diamond...
Dünya mücevher modasını yakından takip eden Pera Diamond, her zevke hitap eden, özel ve modern tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Koleksiyonlarında kullanılan pırlanta ve diğer değerli taşların yanında üretim kalitesiyle yüksek standartlarda hizmet veren Pera Diamond, satış sonrası destek hizmetiyle de farkını ortaya koyuyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.