Model Pırlanta

E-posta Gönder

Model Pırlanta Hakkında

Model Kuyumculuk 38 yıldır kuyumculuk sektöründe hizmet vermektedir. Altın, sade ve mücevher imalatı ve toptancılığı yapmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren özverili,fedakar bağlılık gösteren hizmet anlayışı ve üretim gücünü kullanarak farklılıklar yaratmakta ve doğru ürünü doğru yerde sunmaktadır.

Firmamız İmalatı kuyumculuk sektörünün nabzı olacak Kuyumcukent'te 500m2 üzerine kurulu, son derece modern, teknolojik makinelerle ve tecrübeli kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

Firmamız Kapalıçarşı, Nuruosmaniye'de hizmet vermekte olan yedi katlı binada, toptan altın, sade ve mücevher reyonlarıyla hizmet vermekte olup Türkiye'nin önde gelen şehirlerinde de bayilikleri bulunmaktadır.

Hedefimiz geniş ürün yelpazemizi, kendimize has tarzımızı ve kalitemizi dünyanın dört yanındaki insanlara ulaştırmak ve paylaşmak, yurtdışı trendlerin takibi için yurtdışı fuarla katılmaktır.

Sitemiz değerli müşterilerimizin istek ve beklentilerini göze alarak kurulmuş olup, yeni mücevher modelleriyle koleksiyonumuzu beğeninize sunuyoruz..

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Wedding World Kuyumcukent AVM Basın Ekspres yolu, 29 Ekim Cad. No:1 Bahçelievler İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Model Pırlanta Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.