Model Pırlanta

E-posta Gönder

Alyans ve Takı

Kategori

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon


Hakkında

Model Kuyumculuk 38 yıldır kuyumculuk sektöründe hizmet vermektedir. Altın, sade ve mücevher imalatı ve toptancılığı yapmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren özverili,fedakar bağlılık gösteren hizmet anlayışı ve üretim gücünü kullanarak farklılıklar yaratmakta ve doğru ürünü doğru yerde sunmaktadır.

Firmamız İmalatı kuyumculuk sektörünün nabzı olacak Kuyumcukent'te 500m2 üzerine kurulu, son derece modern, teknolojik makinelerle ve tecrübeli kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

Firmamız Kapalıçarşı, Nuruosmaniye'de hizmet vermekte olan yedi katlı binada, toptan altın, sade ve mücevher reyonlarıyla hizmet vermekte olup Türkiye'nin önde gelen şehirlerinde de bayilikleri bulunmaktadır.

Hedefimiz geniş ürün yelpazemizi, kendimize has tarzımızı ve kalitemizi dünyanın dört yanındaki insanlara ulaştırmak ve paylaşmak, yurtdışı trendlerin takibi için yurtdışı fuarla katılmaktır.

Sitemiz değerli müşterilerimizin istek ve beklentilerini göze alarak kurulmuş olup, yeni mücevher modelleriyle koleksiyonumuzu beğeninize sunuyoruz..

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Wedding World Kuyumcukent AVM Basın Ekspres yolu, 29 Ekim Cad. No:1 Bahçelievler İstanbul

Model Pırlanta Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!