Model Pırlanta


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Model Pırlanta sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Model Kuyumculuk 38 yıldır kuyumculuk sektöründe hizmet vermektedir. Altın, sade ve mücevher imalatı ve toptancılığı yapmaktadır.

Kurulduğu günden itibaren özverili,fedakar bağlılık gösteren hizmet anlayışı ve üretim gücünü kullanarak farklılıklar yaratmakta ve doğru ürünü doğru yerde sunmaktadır.

Firmamız İmalatı kuyumculuk sektörünün nabzı olacak Kuyumcukent'te 500m2 üzerine kurulu, son derece modern, teknolojik makinelerle ve tecrübeli kadrosuyla gerçekleştirmektedir.

Firmamız Kapalıçarşı, Nuruosmaniye'de hizmet vermekte olan yedi katlı binada, toptan altın, sade ve mücevher reyonlarıyla hizmet vermekte olup Türkiye'nin önde gelen şehirlerinde de bayilikleri bulunmaktadır.

Hedefimiz geniş ürün yelpazemizi, kendimize has tarzımızı ve kalitemizi dünyanın dört yanındaki insanlara ulaştırmak ve paylaşmak, yurtdışı trendlerin takibi için yurtdışı fuarla katılmaktır.

Sitemiz değerli müşterilerimizin istek ve beklentilerini göze alarak kurulmuş olup, yeni mücevher modelleriyle koleksiyonumuzu beğeninize sunuyoruz..

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Yetkili Kisi Adres Wedding World Kuyumcukent AVM Basın Ekspres yolu, 29 Ekim Cad. No:1 Bahçelievler İstanbul
Bahçelievler,
Evleneceklere Destek Hareketi
Model Pırlanta ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Model Pırlanta hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap