ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Assos Diamond sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

Deniz ve Güven'in Hikayesi Deniz ve Güven'in Hikayesi

FİRMA DETAYLARI

Hakkında

Mücevheri Modaya Dönüştüren Marka

Assos, Türk mücevher severlere dünya standartlarında bir marka sunmayı hedefleyerek 1995 senesinde yola çıkmıştır. Assos, "Moda mücevher" kavramını yaygınlaştırıp, kadınların mücevhere bakışını tamamen değiştirmeyi amaçlamaktadır. Assos marka değerini oluşturan güç, mücevhere duyduğu tutku ve kadınların dünyasına duyduğu hayranlıktır. Değerli taşları, yaratma tutkusu ile birleştirerek, sıradışı tasarımları "gerçekleşen rüyalara" dönüştürme becerisi ise Assos'un başarısının sırrıdır. Yeniliğe ve yaratıcı olmaya tutkuyla bağlı ASSOS, en kadınsı arzulardan ve onları izleyen ruh hallerinden ilham alarak beslenmekte; her zaman sıradışı koleksiyonlara imza atmaktadır.

"Lüks, kadın yaradılışının en son noktasıdır" sloganıyla yola çıkan Assos, erişilebilir ve günlük kullanıma uygun koleksiyonları ile kısa sürede ciddi bir başarı yakalamıştır. Kurulduğu günden bu yana zarafetten ödün vermeyen farklı çizgisi ile mücevher tutkunlarının rağbet ettiği bir marka haline gelmiştir. Yarattığı özel konseptler ve ürünlerle birçok ilke imza atan Assos, ürün kalitesi, satış sonrası hizmeti, yüksek bilinirliği ile müşteri beklentilerini başarı ile karşılamaktadır.
Özellikle sertifikalı mücevher anlayışıyla, pırlanta tutkunlarının markaya duyguğu güveni ve kalite anlayışını yükseltmektedir.

Bugün, MW Alyans Koleksiyonu, İçimdeki Pırlanta, Queen, Kutsal Emanet gibi koleksiyonlarla markanın ünü, uluslararası bir düzeye taşınırken, Assos markalı ürünlerin, 35 ülkeye markalı olarak ihracatı yapılmaktadır. Assos ürünleri, dünyada 1000'e yakın satış noktasında satılmaktadır.
 

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Mustafa Kizilbag Adres <br><b>Perakende Mağazaları </b><br><b>Assos Nuruosmaniye</b> <br>Adres: Molla Fenari Mah. Nuruosmaniye Cad. No:60, Eminönü, İstanbul <br>Tel: 0212 511 68 00<br/><br/> <b>Marmara Forum AVM</b> <br>Adres: Osmaniye Mah. Çoban Çeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 S Blok Kat 2/187 , Bakırköy, İstanbul<br>Tel: 0212 466 60 60<br/><br/><b>Trump Towers Mağazası</b><br/><b>Adres:</b>Kuştepe Mah. Mecidiköy Yolu Cad. No: 12 Zemin Kat, Şişli, İstanbul<br/><b>Tel:</b>0212 347 62 02
Diğer,
Evleneceklere Destek Hareketi
Assos Diamond ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Assos Diamond hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap