Alternatif Fikirler İstanbul

LCV Plus

5,0

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

LCV Plus Özellikler

Kategori
LCV / Planlama /Danışmanlık

LCV Plus Hakkında

Hayatınızın en mutlu gününe heyecanla hazırlanıyorsunuz. Davetiyeler gönderildi, geriye kimin gelip kimin gelmeyeceğini takip etmek kaldı. Peki, bunca tatlı telaşın içinde bu işi bir profesyonele bırakmaya ne dersiniz? LCV Plus olarak düğün LCV hizmetimizle tüm özel davetlerinizde kaç kişinin kesin olarak katılım yapacağını bildirebiliriz. Böylelikle masa düzenini daha iyi tasarlar ve gelmeyecek misafirler için ekstra ödeme yapmak zorunda kalmazsınız!

Deneyim
LCV Plus olarak uzun yıllardır hem bireysel hem de kurumsal tüm davetlerinizde LCV hizmetini üstleniyoruz. LCV hizmeti ne demek diye sorarsanız, açılımı “Lütfen Cevap Verin” olan bu kelime için organizasyonun en önemli ayağı diyebiliriz. Davetiyelerinizi gönderdiğiniz andan davet gününe kadar devam eden süreçte konuklarınızın takibini biz yapıyoruz. Böylece sorumluluğu sizden alıyor ve sizin düğün hazırlıklarının tadını çıkarmanızı sağlıyoruz.

LCV hizmeti çiftlerimize en çok da zaman kazandırmış oluyor. Çünkü davetli listesini oluşturmak kadar kimin gelip kimin gelmeyeceğini takip etmek ve not almak da zaman alan bir iş. Son dakikada değişikliklerle, bu trafiği hem kontrol etmek hem de masa düzenini yenilemekle uğraşmak zorunda kalabiliyorsunuz. İşte biz LCV Plus olarak tüm bu işleri sizden alıp uzman bir ekiple çözüyoruz.

Hizmetler
Önce davetinize dair bilgileri alıyoruz. Henüz davetiye göndermediyseniz, online düğün davetiyesi tasarımlarımızı da inceleyebilirsiniz. Davetinizin konsepti, davetli sayınız, davetli portföyü ve verilecek LCV hizmetinin detaylarını sizden edindikten sonra davetlilerin karar verme süreci başlıyor. Çiftlerimizin planladığı şekilde, örneğin, düğününüze 14 gün kala misafirlerinizle iletişime geçiyoruz. Yaklaşık 3 günlük bir sürenin sonunda ise konuk listenizin %90’ı ortaya çıkmış oluyor.

Düğün gününüze kadar bize gelen tüm geri dönüşleri takip ederek olası değişiklikleri size bildirmeye devam ediyoruz. Böylelikle düğününüze kaç kişinin katılacağını davet öncesinde öğrenebiliyor, masa düzenini planlarken daha rahat hareket edebiliyorsunuz. LCV Plus olarak bütçenize de destek oluyor ve düğününüze katılmayacak misafirler için cebinizden fazladan para çıkmasını engellemiş oluyoruz. Ayrıca davetlilerin yetişkin ve çocuk ayrımını da yapabiliyorsunuz.

Düğün, nişan ve söz gibi hayatınızın en özel günlerinde her anı keyifle geçirmelisiniz. Özellikle düğün hazırlıkları sürecinde, ilgilenmeniz gereken onca detayın arasında, LCV Plus olarak üzerinizdeki sorumlulukları bir nebze olsun hafifletiyoruz! Profesyonel ve uzman ekibimizle davetlilerinizin takibini bize bırakın ve siz tatlı telaşınızın tadını çıkarın. Randevu almak sayfadaki formu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Şişli

  • Haritadaki Konumu

    LCV Plus Yol Haritası

LCV Plus Yorumları (8)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Merve & Ali

Düğün Tarihi: 12.06.2022

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Merhaba..
600 kişilik düğünümüze gelecek kişi sayısını cok yakın bir tahminle (570) bilen ve aradaki 30 farkın ise gelmeyeceğini söyleyip gelenlerle ya da yanlarında ekstra misafir getirenlerle kapanacağını öngörerek bizi ne mahcup ne de müsrif etmeyen bu sistemi (LCV) ve özellikle LCV PLUS’u...
devam 

Gökçe & Arda

Düğün Tarihi: 28.05.2022

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Tuba Hanım ve ekibine çok teşekkürler. Sayelerinde sorunsuz bir süreç geçirdik. Hem kına hem düğünümüzde bize yardımcı oldular. Tavsiye ederim.

Aydan & Caner

Düğün Tarihi: 10.07.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kıymetini iş birliği yapınca anladığım sistem :) Az daha gelmeyecek bir dünya insanın parasını ödeyecektir. Tuba Hanımlar sağ olsunlar :)

Ayla & Kaya

Düğün Tarihi: 03.07.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Tuba Hanım’ın ilgisinden ve desteğinden çok memnun kaldık. Lcv Plus ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

Tusem & Ümit

Düğün Tarihi: 03.07.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

LCv işi bildiğimden daha karmaşıkmış. Bu işi çok iyi yönettiler, teşekkürler Tuba Hn.

Tuğçe & Fırat

Düğün Tarihi: 05.06.2021

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Yaklaşımlarını ve benim düşünmediğim şeyleri düşünmelerini beğendim özellikle.. Teşekkürler...

Kubra & Huseyin

Düğün Tarihi: 11.04.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Dugunumde sorunsuz hizmet aldigim, tavslye edebileceg bir firma!

Azra & Kenan

Düğün Tarihi: 11.08.2018

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Düğün sürecim boyunca sorunsuz ilerleyen aldığım en iyi hizmetti.Teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.