Kaptan Black

E-posta Gönder

Kaptan Black Genel Özellikler

 • Kategori

  Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kaptan Black Hakkında

Kaptan Black ailesi olarak İstanbul’da yat kiralama yapmak isteyen çiftlere hizmet veriyoruz. Şık ve lüks yatlarımızı saatlik, günlük ve konaklama şeklinde kiralayabiliyorsunuz. Özel günlerinizi ve organizasyonlarınızı yatlarımızda yapabilirsiniz.

Seyahat planlaması konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Alanında profesyonel kişilerle birlikte çalışıyoruz. Bugüne kadar edindiğimiz tecrübeleri size hizmet sunarken kullanıyoruz. Biliyoruz ki herkesin öncelikleri birbirinden farklı. Bu nedenle bizden hizmet almadan önce sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Yatlarımızı ne için kiralamak istediğinizi öğreniyor, hizmet içeriklerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Seyahatle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak bizim görevimiz. Bugüne kadar çalışmalarımız sonucunda olumlu geri dönüşler almayı başardık. Sizinle de çalışırken memnuniyetinizi kazanacağımızı düşünüyoruz.

Yatlarımızda evlilik teklifi düzenleyebilir, yıl dönümünüz için romantik bir akşam yemeği yiyebilirsiniz. Yakınlarınızla bir arada olacağınız doğum günü ve bekarlığa veda kutlamaları yapabilir, kalmalı ada turlarına çıkabilir, yüzme etkinliklerimize katılabilirsiniz. Bizim işimiz sizin isteklerinize uygun olacak şekilde organizasyonunuzu planlamak. A’dan Z’ye tüm detaylarla ekibimiz yakından ilgileniyor, size sadece keyifle vakit geçirmek kalıyor.

Yemekli, yemeksiz, kokteyl ve kahvaltı şeklinde yatlarımızda hizmet alabilirsiniz. Yemeklerimiz hijyenik koşullarda hazırlanıyor. İçiniz rahat bir şekilde arzu ettiğiniz menüyü davetinizde yiyebilirsiniz. Organizasyonunuzun içeriğine göre sunduğumuz ek hizmetler de oluyor. Örneğin evlilik teklifi edecekseniz lazer gösterisi yapıyor, teklif anında yer volkanları kullanıyoruz. Kına eğlencelerinde DJ ve canlı müzik ekibini yatımıza getiriyor, dans şovları hazırlıyoruz. Yüzme turlarına ise sabahın erken saatlerinde başlıyoruz. Kişiye ve gruplara özel hizmet sunuyoruz.

Siz de Kartal yat kiralama firmaları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka Kaptan Black’i de değerlendirmelisiniz. Bize ulaşmak için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna dokunabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Petrol İş Mah. Koray Sk. Altınkardeşler Apt. No:6 İç Kaçı No :19

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kaptan Black Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.