Kaçmasak Da Olur Evlilik Teklifi

Alternatif Fikirler

Kategori

Beyoğlu İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Kategori Evlilik Teklifi Organizasyonu

Önerilen Firmalar

Bando Organization
13 12 2

Beşiktaş

Bando Organization

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği
39 2 3

Şişli

Smilegroup Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Cee Concept
53 3

Üsküdar

Cee Concept

Hakkında

Evlilik teklifinizi eğlenceli ve unutulmaz anılara dönüştürmek ister misiniz?


En farklı ve özel anılara sahip olmanızı sağlıyor, Kaçmasak Da Olur profesyonel ekibimizle beraber kusursuz planlar eşliğinde organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.


İsterseniz romantik isterseniz ise gizem dolu bir organizasyon akışı ile mutluluğa ulaşmanızı sağlayabiliriz. O anlamlı kelimeyi duymak için ekibimizden yardım alabilir, sevdiğinizin gönlünü sunduğumuz hizmetlerle kazanabilirsiniz.


İstediğiniz her mekânda damat adayı ile buluşuyor, bu özel anı gerçekleştireceği mekânı özenle hazırlıyoruz. Nasıl bir organizasyon akışı istediğinize karar verin. Dilerseniz biz de yönlendirmelerde bulunabilir, yaratıcı ekibimizle beraber evlilik teklifiniz için öneriler sunabiliriz.


Evlilik teklifleriniz için farklı paketlerimiz bulunuyor. Genel olarak paketlerimizin içeriğinde evlilik teklifi ve profesyonel fotoğraf çekimi yer alıyoruz. Bu özel anları video ile kayıt altına almayı unutmuyoruz.


Topkapı Soygunu adını verdiğimiz popüler evlilik teklifi oyumuzu oynatıyor, sürpriz bir evlilik teklifi ile oyunumuzu sonlandırıyoruz. Topkapı Soygunu oyunumuzdan bahsedelim.


En fazla 5 kişi oynanan bu oyunda arkadaşlarınıza yer verebilirsiniz. Eğer teklifi baş başa gerçekleştirmek isterseniz de oyunumuzu gerçekleştirmemiz mümkün. Oyunumuzun kurulumu 30 dakika sürüyor. Teklif öncesinde orada bulunmalı ve hazırlık yapmalıyız. Oyunumuz 30 dakika boyunca devam ediyor, teklif gerçekleştikten sonra en özel fotoğraf karelerini elde etmeniz için 20 dakika boyunca yanınızda oluyoruz. Teklif anınızı kayıt altına alıyor ve 2 iş günü içinde sevdiklerinizle beraber izlemeniz için ulaştırıyoruz.


Topkapı Soygunu oyunumuz dışında Kaçış Oyunu adını verdiğimiz özel bir organizasyonumuz daha bulunuyor. Bu oyun belirli mekânda gerçekleşiyor, ekibinizle beraber ipuçlarını yakalayarak kilitli odalardan geçmeye çalışıyorsunuz. 30 dakika süren oyunlarımızın sonunda eşsiz evlenme teklifi gerçekleşiyor, keyifli zamanlar geçirdikten sonra ‘evet’ cevabını alıyorsunuz.


Eğer aklınızda farklı bir evlenme teklifi fikri varsa bizimle paylaşabilir, profesyonel ekibimizle beraber hayalinizdeki teklifi gerçekleştirebilmek için çalışabiliriz.


Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerini kullanarak organizasyon sorumlumuza ulaşmak. Kaçmasak Da Olur ekibi olarak İstanbul evlilik teklifi organizasyonlarınızı en iyi şekilde yerine getiriyor, hayallerinizdeki ‘evet’ cevabını alabilmek için bekliyoruz.

  • Adres: Kadıköy / İstanbul


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Kaçmasak Da Olur Evlilik Teklifi firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!