Nikah Memuru Seremonisi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Nikah Memuru Seremonisi Genel Özellikler

  • Kategori

    Organizasyon - Şov

Nikah Memuru Seremonisi Hakkında

Nikahınızı dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde kıyabilecek olmanın konforunu yaşamaya ne dersiniz? Eskişehir temsili nikah memuru olarak özellikle düğün ve resmi nikah törenleri aynı güne denk gelmeyen çiftlerimize tatlı bir anı bırakıyorum. Resmi nikah törenini daha önce gerçekleştirdiyseniz veya düğününüze biraz neşeli bir hava katmak istiyorsanız, en özel nikah anınızı misafirlerinizle birlikte yeniden yaşamanıza yardımcı olabilirim.

Deneyim
Günümüz düğünlerine farklı bir ambiyans katmak için tiyatral nikah adı altında adeta özel nikah memuru hizmeti sunuyorum. Tiyatroya uzun yıllarını vermiş bir oyuncuyum ve profesyonel bir duruşla size esprili veya son derece ciddi bir nikah seromonisi vadediyorum. Nikahınızı erken yaptığınızda ya da evlilik yıldönümünüzde nikah tazelemek istediğinizde çiftlerimizle bir araya gelip bu tatlı düğün konseptini hayata geçirmek için çalışmaya başlıyoruz.

Hizmetler
Nikah töreninizi resmi kurumların verdiği tarihlere bağlı kalmaksızın istediğiniz yer ve zamanda yapabileceğinizi hayal edin. Belki düğün hazırlıkları sürecinde gerçek nikah tarihinizle düğün mekanının müsaitliği denk gelmedi. Ya da uzun yıllardır evlisiniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte nikah tazeleyip unutulmaz bir anı yaratmak istiyorsunuz. Size, tüm bunları yapabilmeniz için tiyatral nikah memurunuz olarak çok özel bir hizmet veriyorum.

Çiftlerimizle ön görüşme yaptıktan sonra birkaç kez prova da yapabiliriz. Nikah töreninizin nasıl geçmesi gerektiğine siz karar veriyorsunuz. Fikir alışverişi sonrasında size beklentilerinizin üzerinde bir nikah seremonisi yaşatacağımdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz tören esnasında konuklarınızı neşelendirecek küçük sürprizler bile tasarlayabiliriz. Töreninize esprili yeminler ya da size özel şiirler gibi tatlı hoşluklar katabiliriz.

Eskişehir’de temsili nikah memuru kiralama hizmeti almak istiyorsanız, bu işi hem profesyonelhem de tiyatro geçmişi olan deneyimli ellere teslim etmenizi öneririm. Nikahınızı ister büyük bir ciddiyet ve resmiyetle, isterseniz de tamamen gösteri amaçlı gerçekleştirebilirim. Nikah töreninizin düğününüz kadar size özel olması için sayfanın yanındaki formu doldurarak randevu alabilir veya iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.