Abiye ve Nişanlık İstanbul

Sümeyra Zeynep Haute Couture

  • Min. Fiyat
    2.000-3.000 TL

Sümeyra Zeynep Haute Couture Özellikler

Minimum Fiyat
2.000-3.000 TL
Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

Sümeyra Zeynep Haute Couture Hakkında

Her zevke hitap eden modellerimizle, Ümraniye nişanlık modaevleri arasında yer aldığımız Sümeyra Zeynep Haute Couture isimli markamızla şimdi sizin de özel günlerinize damga vurmak istiyoruz. Kadınların hayallerini süsleyen abiyeyi bulması için uğraşıyoruz. Modaevimizin kapısından giren herkesi memnun bir şekilde göndermek ise asli görevimiz!

Nişan organizasyonunuz ya da kına geceniz için hayallerinizdeki abiyeyi arıyorsanız Sümeyra Zeynep Haute Couture’a geldiğinizde istediğiniz modeli bulacağınıza emin olabilirsiniz. Sizi modaevimizde ağırladığımızda danışmanlarımız ile birlikte ilk olarak organizasyonunuzun konseptini ve kullanacağınız renkleri ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Daha sonra eğer aklınızda bir model varsa onu değerlendiriyoruz. Danışmanlarımız hem vücut ölçülerinize hem de ten renginize uygun istediğiniz tarz modellerle sizi buluşturuyor. Sunduğumuz seçenekler içerisinde eminiz “İşte bu!” diyebileceğiniz bir modelle karşılaşacaksınız!

Hazır model hizmetimiz olduğu gibi özel dikim abiye tasarımı da yapıyoruz. Aklınızdaki modelin görselini getirebilir ya da anlatabilirsiniz. Tasarım ekibimiz dilediğiniz modeli sizin için hazırlıyor. Buna ek olarak satın almanın yanı sıra kiralama hizmetimizin de olduğunu söylemek isteriz.

Asil bir renk olan bordonun üzerine gümüş boncuk işlemeler, mor rengin üstüne çiçekler ya da gümüş renk abiye üzerine tüylü detaylar mağazamızda bulunan modellere ait bilgilerden bazıları. Hayal edebileceklerinizin sınırı yok! Önemli olan o gün giyeceğiniz abiyenin içinde kendinizi rahat hissetmeniz ve mutlu olmanız! Şu zamana kadar tüm gelin adaylarımız mağazamızdan memnun ve mutlu bir şekilde ayrıldı. O an modeli beğenmediğini söyleyenler dahi, tekrar dönüp modaevimize geldi. Bu duyguları tatmak bizim için o kadar güzel ki, tarifi imkansız.

Ümraniye nişanlık modelleri araştırmasına girecek her gelin adayına şahane detaylara sahip el işlemeli abiyelerimize bir göz atmasını öneriyoruz. Görsellerimiz de sayfada mevcut. Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız, yapmanız gereken yandaki “Ücretsiz randevu al” formunu eksiksiz doldurmak ya da sayfa üzerindeki bilgileri kullanmak. Bu sayede hayalinizdeki nişanlığa bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mah. Alemdağ Cad. No: 22/6 Kat: 1 Ümraniye

  • Haritadaki Konumu

    Sümeyra Zeynep Haute Couture Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.