• Min. Fiyat
    2.000-3.000 TL

Merve Perk Özellikler

Minimum Fiyat
2.000-3.000 TL
Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama

Merve Perk Hakkında

Kına gecesi, söz ve nişan gibi özel günlerinizde de en az düğününüz kadar göz alıcı görünmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Merve Perk Gelinlik Eminönü ailesi olarak uzun zamandır moda sektöründe başarıyla varlığımızı sürdürüyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimiz doğrultusunda size yardımcı oluyor, düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Birbirinden güzel abiye ve gelinlik modellerimizle şimdiye kadar çok sayıda kadının hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi başardık. Merve Perk Gelinlik olarak aldığımız olumlu geri dönüşlerle doğru bir çizgide ilerlediğimizin farkındayız. Birlikte çalıştığımız uzman modacılarımızla sektörde kendimizi devamlı ileri taşımayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz. Bunun için her model tasarımımızda büyük bir özenle çalışıyoruz. Güncel yenilikleri takip etmek işimizin bir parçası. Bizi tercih eden her gelinin kendisini özel hissetmesini sağlıyoruz. Tasarımlarımızı yaparken beklentilerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Bunun için de gelinlik sektöründeki kalıplaşmış sınırların dışına çıkıyoruz. Fark yaratan, çarpıcı bir hizmet sunuyoruz.

Geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Renk renk, pek çok kalitede kumaşı bünyemizde bulunduruyoruz. Abiye seçiminde vücut yapısından, eğlencenizin yapılacağı mekanınıza kadar pek çok ayrıntı önemli. Biz de kalıplarınızı alarak size en uygun abiyenin tasarımını yapıyoruz. Balık, prenses etek kesimleri, Helenistik ve romantik tarzdaki abiyeleri beğeninize sunuyoruz. Her tarza uygun abiyeyi mağazamızda bulabilirsiniz. Tüm detaylarıyla size özel tamamen sizin için tasarlanmış bir abiye isterseniz, özel dikim hizmeti de veriyoruz. Özel dikim abiyelerimizde öncelikle sizin hayallerinizi detaylarıyla dinliyor ve dikimin her aşamasında sizin düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz.

Siz de kusursuz bir abiye ile tüm davetlilerinizin hayran bakışlarını üzerinizde toplamak isterseniz tek yapmanız gereken Fatih abiye giyim mağazaları arasında yer alan firmamıza ulaşmak. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yanda bulunan formu ücretsiz doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Sultanhamam Meydanı Sakaçeşme Sok. Dağoğluhan Kat:3 Eminönü/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Merve Perk Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.