Abiye ve Nişanlık İstanbul

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Loresima Moda Evi By Şennur Kosif

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif Hakkında

Özel günlerinizde göz alıcı görünmek istiyorsanız, sizi Loresima Moda Evi By Şennur Kosif’e bekliyoruz.

Ümraniye abiye mağazaları arasında yer alan markamızla bugüne kadar çok sayıda kadını özel günlerine hazırladık. Dilerseniz sizi de en mutlu anlarınıza özenle hazırlayabiliriz. Hizmet verirken önceliğimiz daima en iyi hizmeti sunmak. Bunun için de işimizi hem severek hem de titiz bir şekilde yapıyoruz. Yıllara uzanan deneyimlerimizi yeteneklerimizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkmasını sağlıyoruz.

Abiyenizi nişanınızda, sözünüzde, kına eğlencenizde, mezuniyetinizde ya da bir yakınınızın mutlu gününde giyebilirsiniz. Bunun için eğlencedeki rolünüzü ve davet mekanınızı yakından öğrenerek çalışmalarımıza başlıyoruz. Modaevimiz içerisinde renk renk ve model model pek çok abiye bulunuyor. İçlerinden beğendiklerinizi deneyebilirsiniz. Hoşunuza gidenler olursa ve ufak tadilatlar gerekirse kısa zamanda istediğiniz forma kavuşturabiliyoruz.

Özel dikim bir hizmet almak isterseniz bu kez size özel bir çalışma süreci planlıyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı çıkarıyoruz. Provalarla da abiyenizin dikimine başlıyoruz. Provalar esnasında eğer abiyenizde değişiklik yapmak istediğiniz yerler söz konusuysa bize hemen söyleyebilirsiniz. Modelinizi kısa sürede tamamlıyoruz.

Her kadın özel günlerde şık olmak ister. Bunun için de hem yetenekli hem de sizi anlayan kişilerle çalışmalısınız. Samimi yaklaşımımızla size yardımcı oluyor, tam da istediğiniz gibi abiyeler tasarlıyoruz. Balık kesimden, straplez yakaya, kap koldan, şifon kumaş kullanımına kadar pek çok detayda size yardımcı oluyoruz.

Siz de markamızdan hizmet alan şanslı kadınlardan biri olmak isterseniz hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın. Bizimle irtibata geçmek için sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve özel günlerinize damga vurmak için sabırsızlanıyoruz.

Loresima Moda Evi By Şennur Kosif Özellikler

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.