Layla Moda
  • Min. Fiyat
    10.000 TL'den fazla

Layla Moda Özellikler

Minimum Fiyat
10.000 TL'den fazla
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

Layla Moda Hakkında

İstanbul Pendik abiye mağazaları arasında yer alan Layla Butik Pendik, 8 sene önce başlayan yolculuğuna farklı tasarımları ve ürünleriyle devam ediyor. Moda sektörüne dair tüm gelişmeleri yakından takip edip uygulamaya dönüştüren firma abiye ve nişanlık çeşitlerinde geniş yelpazeye sahip. Layla Moda, özel davetlerinizde, nişanınızda, söz töreninizde, after party eğlencenizde üstünüzde şıklıkla taşıyacağınız elbiseleri üretiyor.

Deneyim

7 kişilik ekipten oluşan firma çalışanları profesyonel, sektör deneyimi edinmiş, yaratıcı bireyler. Abiye ve nişanlık üretimi, takım lideri ve firma sahibi Hatice Yıldırım’ın yönetiminde ilerliyor. Ölçü alma, prova yapma, dikim, işleme gibi abiye elbiselerinin tüm yaratım aşamaları firmanın çalışanları tarafından ustaca yerine getiriliyor. Takım çalışmasında her departman üstüne düşen görevi dikkatle ve hızla yerine getiriyor.


Hizmetler

Pendik nişanlık abiye modelleri için kişiye has dikimler gerçekleştirebiliyoruz. Özel dikim isteyen müşterilerimizi 3 denemeye çağırıyoruz. İlk denemede modelimizin ölçülerini alıyor, gerekirse astar denemesini yaptırıyoruz. İkinci denemede nişan elbisesini ya da abiyeyi dikiyoruz. Üçüncü denemede ise son eklemeleri, düzenlemeleri, gerçekleştiriyoruz ve 1 haftada teslim ediyoruz. Hazır model nişanlık ya da abiye isteyen müşterilerimize hemen teslim, tadilat gerekecekse ikinci denemede teslim ediyoruz.

Tasarım / Tarz

Her tarz elbiseyi dikebiliyoruz.Nişan ve abiye elbise tasarımlarımızı müşterimize özel yapıyorsak muhakkak modelimizin vücut tipine ,nişan organizasyonun konseptine,nişan veya davet yerinin özelliklerine göre üreteceğimiz elbise modeli hakkında fikrimizi belirtiyoruz. Tüm modelleri en kaliteli kumaşlarla, payetlerle, taşlarla, tüllerle üretiyoruz. Pendik en iyi abiye mağazaları firmaları arasında sadece tasarımlarımızla değil kullandığımız kumaş ve malzeme kalitesiyle de öne çıkıyoruz.

Ek Hizmetler

Nişanlık ve abiye kıyafetleri üretimimiz dışında gelinlik, bindallı, kaftan da üretiyoruz. Gelinliklerimizde, nişanlıklarımızda kiralama seçeneği de sunuyoruz. Gelinlerimize hediye niteliğinde duvak, gelin çiçeği, tesettürlü gelinlerimiz için türban ve tül veriyoruz. Düğün gününüze kadar her özel etkinliklerinizde her elbise modelini dikebiliyor, farklı tasarım ve modellerimizle en sık tercih edilen yer oluyoruz.

Kalitemizden ödün vermeden işini bilen kadroyla en uygun, en özel nişanlığı ve abiye elbiseyi üretiyoruz. Pendik nişanlık mağazaları araştırma listesinde kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak isterseniz “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Nişanlık ve abiye elbise alımına dair merak ettiğiniz detaylar için bizlere Layla Moda iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Ödeme seçeneklerimiz havale, nakit ve kredi kartı şeklindedir. Peşin ödemelerde kolaylık tanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Batı mahallesi, 19 mayıs caddesi, 8/C Pendik/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Layla Moda Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.